Życzenia świąteczne dla przyjaciółki

Życzenia świąteczne dla przyjaciółki

Życzenia świąteczne dla przyjaciółki
Źródło zdjęć: © Shutterstock.com
Agnieszka Krasa
20.12.2018 09:00, aktualizacja: 20.12.2018 09:48

Życzenia świąteczne dla przyjaciółki to jeden ze sposobów okazania ciepłych uczuć. Zebraliśmy ciekawe życzenia bożonarodzeniowe śmieszne oraz życzenia świąteczne i noworoczne, dzięki którym bliska sercu przyjaciółka poczuje się wyjątkowo.

Życzenia bożonarodzeniowe śmieszne dla przyjaciółki

Kartki świąteczne zdobią najczęściej zabawne życzenia na Święta Bożego Narodzenia, a SMS-y i e-maile uzupełniamy w śmieszne gify świąteczne. Poniżej oryginalne życzenia świąteczne na Boże Narodzenie dla przyjaciółki:

 • ”Karpicka, barscycka, kapecke wodeczki, co by smakowały wsystkie potrawecki. Mrozicku, śnieżycku, miłości po zmrocku, samego dobrego w Święta i w Nowym Rocku”.
 • ”Wystrojonej choinki, wesolutkiej minki, gorącego serduszka, pełniutkiego brzuszka oraz opłatka białego z rodziną łamanego”.
 • ”Wesołych bombek, złotych trąbek, anielskiego włosia i pieczeni z łosia. Makowca z Sosnowca, rolady z szuflady i udanej Pasterki bez żadnej usterki”.
 • ”Dużo prezentów, mało w życiu zakrętów! Dużo bąbelków w szampanie i kogoś, kto Ci zawsze zrobi śniadanie! A na każdym kroku szczęścia w Nowym Roku!”

Życzenia świąteczne na Boże Narodzenie dla przyjaciółki

Zadziw swoją przyjaciółkę i w tym roku w okresie przedświątecznym dobrze przemyśl swoje życzenia. Boże Narodzenie to wyjątkowa okazja, aby pokazać osobom, na którym nam zależy, że o nich pamiętamy. Polecamy następujące życzenia świąteczne dla przyjaciółki:

 • ”By świąteczna aura jak najdłużej trwała, by ryba po grecku wszystkim smakowała, a wieczorem pod choinkę, niechaj gwiazdka zrzuci skrzynkę pełną wszelkich pyszności, szczęścia, zdrowia i miłości!”
 • ”Gdy gwiazdka błyśnie na niebie i Święty Mikołaj przybędzie do Ciebie, pomyśl szybciutko o jednym marzeniu, a ja pomyślę o jego spełnieniu”.
 • ”Skacze aniołek, skacze po chmurkach, niesie życzenia w anielskich piórkach. Niesie w plecaku babki i świeczki, a we walizkach złote dzwoneczki”.
 • ”Życzę Ci byś w święta ulepiła bałwana, byś zjechała na sankach i potłukła kolana, byś gwiazdkę powiesiła na choinki szczycie i byś pamiętała, że kocham Cię nad życie!”

Życzenia świąteczne i noworoczne dla przyjaciółki

Życzenia noworoczne oraz życzenia na Boże Narodzenie warto połączyć, aby nie zapomnieć o bliskiej osobie w ferworze do sylwestrowych przygotowań. Oto fajne życzenia świąteczne i życzenia na Nowy Rok:

 • ”Fajerwerki, bal, muzyka, już szampana każdy łyka. Stary rok się w Nowy zmienia, przy okazji ślę życzenia: zdrowia, szczęścia, pomyślności, górę szmalu i miłości. Mnóstwa uniesień po zmroku życzę Tobie w Nowym Roku”.
 • ”Lawiny szczęścia, potopu miłości, lampek migania, kolęd śpiewania. Prezentów co nie miara, wielu kolędników oraz Sylwestra do rana z zawsze pełną lampką szampana! Wesołych Świąt dla całej Twojej Rodziny”.
 • ”Przez śnieżycę, zawieruchę ślę życzenia i otuchę, by te święta, choć tak zimne, były ciepłe i rodzinne. Moc prezentów i miłości i dla Ciebie w Nowym Roku pomyślności”.
 • ”Zdrowia, szczęścia, pomyślności, nie połykaj z karpia ości, nie jedz bombek, nie pal siana, jedz pierogi, lep bałwana, a w Sylwestra szalej do białego rana”.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także