Trwa ładowanie...
d1tifz2

Życzenia świąteczne dla przyjaciółki

Życzenia świąteczne dla przyjaciółki to jeden ze sposobów okazania ciepłych uczuć. Zebraliśmy ciekawe życzenia bożonarodzeniowe śmieszne oraz życzenia świąteczne i noworoczne, dzięki którym bliska sercu przyjaciółka poczuje się wyjątkowo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ciekawe życzenia świąteczne dobrane indywidualnie ucieszą bliską sercu osobę
Ciekawe życzenia świąteczne dobrane indywidualnie ucieszą bliską sercu osobę (Shutterstock.com)
d1tifz2

Życzenia bożonarodzeniowe śmieszne dla przyjaciółki

Kartki świąteczne zdobią najczęściej zabawne życzenia na Święta Bożego Narodzenia, a SMS-y i e-maile uzupełniamy w śmieszne gify świąteczne. Poniżej oryginalne życzenia świąteczne na Boże Narodzenie dla przyjaciółki:

 • ”Karpicka, barscycka, kapecke wodeczki, co by smakowały wsystkie potrawecki. Mrozicku, śnieżycku, miłości po zmrocku, samego dobrego w Święta i w Nowym Rocku”.
 • ”Wystrojonej choinki, wesolutkiej minki, gorącego serduszka, pełniutkiego brzuszka oraz opłatka białego z rodziną łamanego”.
 • ”Wesołych bombek, złotych trąbek, anielskiego włosia i pieczeni z łosia. Makowca z Sosnowca, rolady z szuflady i udanej Pasterki bez żadnej usterki”.
 • ”Dużo prezentów, mało w życiu zakrętów! Dużo bąbelków w szampanie i kogoś, kto Ci zawsze zrobi śniadanie! A na każdym kroku szczęścia w Nowym Roku!”
d1tifz2

Zobacz także: Życzenia świąteczne od serca

Życzenia świąteczne na Boże Narodzenie dla przyjaciółki

Zadziw swoją przyjaciółkę i w tym roku w okresie przedświątecznym dobrze przemyśl swoje życzenia. Boże Narodzenie to wyjątkowa okazja, aby pokazać osobom, na którym nam zależy, że o nich pamiętamy. Polecamy następujące życzenia świąteczne dla przyjaciółki:

 • ”By świąteczna aura jak najdłużej trwała, by ryba po grecku wszystkim smakowała, a wieczorem pod choinkę, niechaj gwiazdka zrzuci skrzynkę pełną wszelkich pyszności, szczęścia, zdrowia i miłości!”
 • ”Gdy gwiazdka błyśnie na niebie i Święty Mikołaj przybędzie do Ciebie, pomyśl szybciutko o jednym marzeniu, a ja pomyślę o jego spełnieniu”.
 • ”Skacze aniołek, skacze po chmurkach, niesie życzenia w anielskich piórkach. Niesie w plecaku babki i świeczki, a we walizkach złote dzwoneczki”.
 • ”Życzę Ci byś w święta ulepiła bałwana, byś zjechała na sankach i potłukła kolana, byś gwiazdkę powiesiła na choinki szczycie i byś pamiętała, że kocham Cię nad życie!”
d1tifz2

Zobacz także: Proste życzenia świąteczne

Życzenia świąteczne i noworoczne dla przyjaciółki

Życzenia noworoczne oraz życzenia na Boże Narodzenie warto połączyć, aby nie zapomnieć o bliskiej osobie w ferworze do sylwestrowych przygotowań. Oto fajne życzenia świąteczne i życzenia na Nowy Rok:

 • ”Fajerwerki, bal, muzyka, już szampana każdy łyka. Stary rok się w Nowy zmienia, przy okazji ślę życzenia: zdrowia, szczęścia, pomyślności, górę szmalu i miłości. Mnóstwa uniesień po zmroku życzę Tobie w Nowym Roku”.
 • ”Lawiny szczęścia, potopu miłości, lampek migania, kolęd śpiewania. Prezentów co nie miara, wielu kolędników oraz Sylwestra do rana z zawsze pełną lampką szampana! Wesołych Świąt dla całej Twojej Rodziny”.
 • ”Przez śnieżycę, zawieruchę ślę życzenia i otuchę, by te święta, choć tak zimne, były ciepłe i rodzinne. Moc prezentów i miłości i dla Ciebie w Nowym Roku pomyślności”.
 • ”Zdrowia, szczęścia, pomyślności, nie połykaj z karpia ości, nie jedz bombek, nie pal siana, jedz pierogi, lep bałwana, a w Sylwestra szalej do białego rana”.
d1tifz2

Podziel się opinią

Share
d1tifz2
d1tifz2