wp
17-02-2016 (12:42)
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Księżna Kate redaktor naczelną gazety "Huffington Post"

Księżna Cambridge Kate na jeden dzień została redaktorką
naczelną brytyjskiego wydania gazety internetowej "Huffington Post".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate redaktor naczelną gazety "Huffington Post"
(Eastnews)

Księżna Cambridge Kate na jeden dzień została redaktorką naczelną brytyjskiego wydania gazety internetowej "Huffington Post". Chce zwrócić uwagę na zdrowie psychiczne dzieci i wezwać rodziców oraz nauczycieli, aby zainteresowali się tym problemem.

"Zdrowie psychiczne naszych dzieci powinno być uważane za równie ważne jak zdrowie fizyczne" - napisała małżonka księcia Williama w swoim artykule.
"Podobnie jak większość rodziców, William i ja nie wahalibyśmy się poprosić o pomoc dla naszych dzieci, jeśli by jej potrzebowały" - zapewniła.

wp

"Wiemy, że nie należy się wstydzić, gdy małe dziecko ma problemy z kierowaniem emocjami lub cierpi z powodu choroby psychicznej" - dodała. Ale "kiedy rodzina ma mało czasu lub pieniędzy, nie zawsze wiadomo, gdzie szukać pomocy lub porad. Dlatego konieczne jest, aby szkoły i społeczności odgrywały swoją rolę w pomaganiu dzieciom" - zaapelowała Kate.

Brytyjska para książęca ma dwoje dzieci: George'a, który w lipcu skończy trzy lata, i Charlotte, która na początku maja będzie miała roczek.

Jako jednodniowa redaktor naczelna Kate zamówiła serię artykułów na temat zdrowia psychicznego dzieci, w tym opinie ekspertów i wywiady z rodzicami - pisze AFP.

(PAP), cyk/ ap/

wp

Ubierz się jak księżniczka. Kate i Wiktoria kupują w sieciówkach

Diety 2016

Polub WP Kobieta
wp
wp
wp
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.