wp
Wedding TV
Moda
18-01-2010 (22:57)

Ślubne dodatki: bolerka, futra, etole...

Wystarczy na nie spojrzeć, by od razu zrobiło się przyjemnie ciepło - na ślub w zimnej porze - późną jesienią, zimą czy nawet wczesną wiosną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ślubne dodatki: bolerka, futra, etole...
(-sxc.hu)

Wystarczy na nie spojrzeć, by od razu zrobiło się przyjemnie ciepło - na ślub w zimnej porze - późną jesienią, zimą czy nawet wczesną wiosną. Polecam jako wierzchnie okrycie ramion panny młodej futerka, bolerka, etole, kurtki z futerka i z futerka szale... Nie tylko zresztą dają przyjemne ciepło i skutecznie chronią przed chłodem i wiatrem, ale też ślicznie wyglądają i bardzo elegancko się prezentują, a więc doskonale nadają się na ceremonię ślubu.

Jak wybrać

wp

Futra ślubne oraz okrycia z nich wykonane czy też mające dodatek futra jak np. futrzany kołnierz można zarówno kupić jak i wypożyczyć w ślubnych butikach. Każde okrycie, podobnie jak każde ubranie przeznaczone do wypożyczenia, jest czyste - zawsze po użyciu jest starannie czyszczone i prane. Ponadto, jak wynika z doświadczenia osób prowadzących ślubne salony, Polki zachowują się elegancko - panny młode, które wypożyczają stroje, zawsze zwracają je w doskonałej kondycji. Wypożyczenie futerka czy etoli jest więc godne polecenia, bo ich zakup wiąże się raczej z wysokimi kosztami, zwłaszcza w przypadku futra naturalnego - bo nie tyko futra sztuczne, ale i naturalne są dostępne. Inna zaletą wypożyczenia futerka na ślub jest korzystne rozwiązanie terminowe stosowane przez ślubne butiki - dodatki można wypożyczyć na wiele dni - nie tylko na weekend. W niektórych ślubnych salonach suknie i akcesoria ślubne można wypożyczyć na tydzień - od środy do środy następnego tygodnia. Nie tylko jest więc czas na przymierzenie
stroju, ale też jest wiele dni na zorganizowanie ślubnej sesji zdjęciowej. Jeśli chciałabyś pożyczyć ślubne futerko w salonie, powinnaś uczynić to z wyprzedzeniem co najmniej kilkutygodniowym.

Jak nosić

Okrycia z futra lub z ich dodatkiem mają bardzo wiele zalet: są urzekające, eleganckie i ciepłe, ale mają jedną wadę: optycznie powiększają sylwetkę. Panna młoda o rozmiarze większym niż 38 powinna więc poważnie się zastanowić, czy rzeczywiście będzie w futrze wyglądać korzystnie.

Skoro - jak wyżej - futra i okrycia futrzane optycznie nieco poszerzają, najlepiej będą się prezentować na osobie szczupłej, wysokiej oraz najlepiej będą pasować jako dodatek do sukni prostej. Jeśli więc chcesz założyć do ślubu futro, poszukaj sukni ślubnej z niewielką ilością dekoracji, najlepiej o prostym kroju, bez sutej spódnicy. Doskonale nada się suknia w stylu wieczorowej kreacji z lat 30. i 40. - jedwabna, długa do ziemi, opływająca ciało, podkreślająca delikatność kobiecej sylwetki. I nie martw się, że będzie zbyt skromna - w końcu futro jest tak wspaniałą ozdobą, że z powodzeniem zastępuje krynoliny, tiule, kwiatuszki, koraliki i koronki na sukni ślubnej!

Polub WP Kobieta
Trwa ładowanie
.
.
.
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Podziel się na Facebooku
wp
wp
wp