Informacja prasowa
Ludzie
14.09.10 (11:27)

Zadbaj o biust - bezpłatnie!

Po raz pierwszy we Wrocławiu bezpłatne badanie mammograficzne piersi oraz profesjonalne dobieranie biustonoszy dla wszystkich Pań!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
(Jupiterimages)

Po raz pierwszy we Wrocławiu bezpłatne badanie mammograficzne piersi oraz profesjonalne dobieranie biustonoszy dla wszystkich Pań! Akcja „Biust do góry” organizowana jest w domu handlowym RENOMA 19 września od godziny 10 do 18! „Biust do góry!” to połączenie profilaktyki zdrowotnej z edukacją.

Przez cały dzień – od 10 do 18wszystkie panie będą mogły bezpłatnie przebadać piersi w mammobusie, który stanie na placu Czystym przy RENOMIE. Wystarczy tylko pobrać kartę rejestracyjną w punkcie informacyjnym, mieszczącym się na poziomie 0 (przy wejściu głównym od strony ul. Świdnickiej).

Od godziny 14 do 18 na poziomie 0 na panie czekać będą trzy profesjonalne brafiterki, które pomogą dobrać właściwy rozmiar biustonosza. W tym samym czasie do dyspozycji pań będą również kosmetyczki z salonów Sephora, GalliLU i L’Occitane, które doradzą jakimi preparatami pielęgnować piersi.

Podczas akcji „Biust do góry” zaplanowano spotkanie z chirurgiem plastycznym oraz z amazonkami. O godzinie 18 RENOMA zaprasza wszystkie panie i panów na pokaz mody najmodniejszej w tym sezonie bielizny . Zapraszamy!

Polub WP Kobieta
Trwa ładowanie
.
.
.
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Podziel się na Facebooku