UrodaKatalog fryzur ślubnych 2018

Katalog fryzur ślubnych 2018

Katalog fryzur ślubnych 2018
Źródło zdjęć: © iStock.com

03.07.2018 09:35, aktual.: 02.10.2018 14:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W 2018 roku fryzury ślubne zachwycają różnorodnością. Można wśród nich znaleźć zarówno tradycyjne upięcia dla panien młodych, jak i finezyjne uczesania z rozpuszczonych loków. Fryzjerom pole do popisu zwiększają ozdoby do włosów, które potrafią pięknie podkreślić misterne sploty, odważne cięcia i wielotonową koloryzację. Przedstawiamy cały katalog fryzur ślubnych 2018 – mówi on wszystko na temat tegorocznych trendów!

Fryzury ślubne 2018 – długie włosy

Najpiękniejsze fryzury ślubne da się zrobić z długich włosów, które są podatne na zabiegi stylizacyjne. Artystyczny nieład na głowie na fali mody boho i rustykalnej stał się jednym z najczęstszych wyborów panien młodych, które czynią niekwestionowany atut ze swojej bujnej czupryny. Dzięki wiankom na głowach przypominają eteryczne rusałki, zaś dzięki biżuteryjnym ozdobom romantyczne księżniczki.

Obraz
© Instagram.com

Fryzury ślubne na bok

Niesłabnącą popularnością cieszą się fryzury ślubne na bok. Nic dziwnego, w końcu potrafią świetnie modelować kształt twarzy. Asymetria wyszczupla – wiedzą o tym panny młode o pełnych policzkach, które decydują się na uczesanie biegnące po przekątnej. Takie ułożenie włosów idealnie pasuje do sukien ślubnych odsłaniających plecy.

Obraz
© Instagram.com

Fryzury ślubne 2018 – krótkie włosy

Choć nadal większość kobiet zapuszcza włosy na swój wielki dzień, w katalogu najczęściej wybieranych uczesań znajdują się też fryzury ślubne z krótkich włosów. Ich mocną stroną jest to, że zapewniają wygodę i nie tracą świeżości mimo całonocnych szaleństw na parkiecie. Można więc zapomnieć o dodatkowych wsuwkach i lakierze do włosów w torebce.

Atrakcyjnym urozmaiceniem krótkiej fryzury będą ozdoby do włosów. Znajdziesz je na WP radarOkazji.

Obraz
© Instagram.com

Fryzury ślubne z welonem

Coraz częściej na głowach panien młodych zamiast kawałka przezroczystego tiulu lądują wianki, grzebienie kwiatowe, opaski, toczki i fascynatory. Fryzury ślubne z welonem nie odchodzą jednak do lamusa. Czy to zasługa przywiązania do tradycji? A może sentymentalnej wizji uroczystego przestępowania progu kościoła w białej poświacie? Welonowi trzeba oddać to, że naprawdę potrafi zrobić wrażenie.

Obraz
© Instagram.com

Fryzury ślubne z grzywką

Kobiety, które na co dzień noszą grzywkę, w dniu swojego ślubu starają się ją wkomponować we fryzurę tak, by zaprezentowała się w zupełnie nowej odsłonie, a jednocześnie pełniła szereg praktycznych funkcji – zasłaniała wysokie czoło, eliminowała dysproporcję między obwodem głowy a spiczastym podbródkiem czy maskowała szeroką żuchwę. Fryzury ślubne z grzywką obciętą prosto wyglądają bardzo dziewczęco, zaś z grzywką biegnącą po skosie – zmysłowo i zalotnie.

Obraz
© Instagram.com

Fryzury ślubne 2018 – koki i upięcia

Do klasyki fryzur ślubnych należą koki i upięcia. Ich zadaniem jest dyscyplinowanie niesfornych kosmyków oraz dopełnienie szykownej kreacji. Najmodniejsze są w tej chwili swobodne kompozycje z żywymi kwiatami i biżuterią. Robi się je zazwyczaj z pokręconych włosów, ale do gładkich, minimalistycznych sukien wybierane są przede wszystkim gładkie koki na czubku głowy albo koki hiszpańskie tuż nad karkiem.

Obraz
© Instagram.com

Fryzury ślubne z warkoczem

Katalog fryzur ślubnych 2018 byłby niepełny bez wszechobecnych fryzur z warkoczami, które po wielu latach nieobecności szturmem wdarły się do świata mody i zyskały niezliczoną ilość wcieleń. Rzadko występują w wersji gładkiej, a jeśli już, to w postaci koszyczka okalającego głowę. Mają przede wszystkim nadać uczesaniu swobody i… sprytnie je utrwalić dzięki kunsztownym splotom.

Obraz
© Instagram.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także