ycipk-1qg0qb

Najmodniejsze fryzury na imprezę - tutoriale

Impreza wśród znajomych, koncert ulubionej kapeli czy wyjście do baru pod koniec tygodnia – wszystkie te okazje skłaniają do dobrania modnej stylizacji. Nie bez znaczenia pozostaje też fryzura na imprezę. Podpowiadamy, które są najmodniejsze i jak je wykonać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fryzury na imprezę powinny być przede wszystkim wygodne
Fryzury na imprezę powinny być przede wszystkim wygodne (iStock.com, Fot: gpointstudio)
ycipk-1qg0qb

Stylowy kucyk – zawsze modna fryzura na imprezę

Koński ogon to fryzura łatwa do zrobienia, praktyczna i bardzo uniwersalna. Można uczesać się tak do szkoły, pracy, na wyjście ze znajomymi, a jeśli fryzura wykonana jest w bardziej finezyjnej wersji, nada się również na formalne imprezy, na przykład wesele czy bankiet. Co do zasady, kucyk nie jest mile widziany jedynie w środowisku biznesowym.

Przedstawiamy dwa sposoby na kucyka na imprezę. Pierwszy z nich to bardzo dziewczęce upięcie na bazie loków z warkoczem na czubku głowy. Rozwiązanie tego typu jest bardzo praktyczne, ponieważ przytrzymuje włosy, a przy tym nie sprawia, że są oklapnięte.

ycipk-1qg0qb
iStock.com
Podziel się

Druga propozycja fryzury na imprezę to kucyk z wypełniaczem. Unosi włosy, dodając im objętości, a dodatkowo trzyma wszystkie, nie pozwalając im się rozsypać na ramiona.

iStock.com
Podziel się

Fryzury na imprezę z rozpuszczonymi włosami

ycipk-1qg0qb

Wyjście na imprezę z rozpuszczonymi włosami to rozwiązanie szybkie i wygodne. Szczególnie dobrze wyglądają delikatne fale lub proste, ale gęste, długie włosy. Warto jednak pomyśleć o urozmaiceniu fryzury i postawić na delikatne warkocze.

Letniego charakteru dodają delikatne warkoczyki splecione z kosmyków przy twarzy i spięte gumką z tyłu głowy. Przywodzą na myśl fryzury lat 70. Poza tym świetnie wygląda fryzura z rozpuszczonymi włosami i warkoczem dobieranym z boku.

iStock.com
Podziel się

Bardziej młodzieżową wersją fryzury na imprezę z rozpuszczonymi włosami i warkoczem jest ta, w której warkocz zapleciony jest z boku i tak pozostawiony – opadający na ramię.

ycipk-1qg0qb
iStock.com
Podziel się

Koki na imprezę – fryzury praktyczne

Koki to fryzury dla długich włosów, które się nie nudzą. Można je upinać na czubku głowy lub nad karkiem, mogą być luźniejsze lub skrupulatnie ułożone. Istnieją także warianty koków formalnych, eleganckich, jak i tych idealnych na domówkę czy koncert.

Jednym ze sposobów na kok jest wzorowanie się na stylu pin-up. To rozwiązanie idealne dla dziewczyn, które mają grzywkę.

ycipk-1qg0qb

Warto postawić też na ciekawy akcent w postaci ozdób do włosów. Znajdziesz je na WP radarOkazji.

iStock.com
Podziel się

Poza tym w dalszym ciągu w modzie są połączenia koków z warkoczami. Hitem jest warkocz pleciony od dołu, zakończony uroczy koczkiem na czubku głowy.

iStock.com
Podziel się
ycipk-1qg0qb

Fryzury na imprezę – wariacje na temat warkoczy

Młodzieżowy urok i niezwykła wygoda — oto co dobrego przede wszystkim niosą za sobą fryzury imprezowe z warkoczami. Poza tym są praktyczne, ponieważ trzymają włosy bez konieczności stosowania preparatów do stylizacji włosów.

Pierwsza propozycja takiej fryzury to dwa dobierane warkocze, które z tyłu głowy spięte są w kucyk. Wariantem może być zebranie obu warkoczy i zaplecenie ich razem w jeden warkocz.

iStock.com
Podziel się

Druga opcja fryzury na imprezę z warkoczem to zebranie włosów na czubku głowy i splecenie, a następnie zawinięcie w estetycznego koczka.

iStock.com
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1qg0qb

ycipk-1qg0qb
ycipk-1qg0qb