FitnessSiostry ADiHD - kim są? Trening sióstr ADiHD

Siostry ADiHD - kim są? Trening sióstr ADiHD

Siostry ADiHD - kim są? Trening sióstr ADiHD
Źródło zdjęć: © Instagram.com | siostry_adihd

04.12.2018 16:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Siostry ADiHD zyskują coraz większą popularność w świecie fitnessu. Milena i Ilona Krawczyńskie są utalentowane, wysportowane i do tego przedsiębiorcze. Na swoim blogu przekonują fanów między innymi do zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej. Jednym z treningów, które zalecają siostry ADiHD jest skakanie na trampolinie. Jakie są zasady i efekty jumping fitnessu?

Kim są siostry ADiHD?

Siostry ADiHD, a właściwie Milena i Ilona Krawczyńskie, to młode, wysportowane i pełne energii dziewczyny. Nazwa ADiHD idealnie odzwierciedla osobowości popularnych sióstr. Milena i Ilona w wywiadach wspominają, że w dzieciństwie ich mama często żartowała, że mają ADHD.

Później przypadkowo napotkane osoby również zaczęły o to pytać, co oznaczało, że od sióstr wprost kipi niespożyta energia. Dziewczyny śmieją się, że nazwa przylgnęła do nich sama. Skąd zamiłowanie u sióstr ADiHD do sportu i fitnessu? Dziewczyny w dzieciństwie należały do zespołu tanecznego, jednak tylko Milena zdecydowała się pójść dalej w tym kierunku. Ukończyła z wyróżnieniem studia z tańca i choreografii, a dodatkowo szkoliła się Brodway’u. Milena Krawczyńska posiada także tytuł magistra kultury fizycznej i zdrowotnej. To właśnie ona stworzyła program treningowy Fit and Jump, w ramach którego szkoli trenerów z Polski i zza granicy.

Ilona Krawczyńska natomiast ukończyła studia w zakresie dziennikarstwa ze specjalizacją public relations. Ilona Krawczyńska poza sukcesami w edukacji może pochwalić się także tytułami Miss Polski Ziemi Łódzkiej 2014 oraz Miss Friendship w konkursie Miss Bikini Universe. Siostry ADiHD znane są polskim telewidzom z programów realizowanych przez 4FUN.TV

Siostry ADiHD i jumping fitness

Siostry ADiHD są populatyzatorkami jumping fitnessu w Polsce. Założyły bowiem markę Fit and Jump, czyli pierwszą polską firmę, która zajmuje się produkowaniem trampolin do jumping fitnessu. W ramach tej działalności popularne siostry oferują również zajęcia ze skakania na trampolinie. Na zajęcia prowadzone przez Milenę Krawczyńską zapisuje się coraz więcej osób zainteresowanych jumping fitnessem. Wśród uczniów pojawiają się takie osoby jak Natalia Jakuła czy Modny Tata.

Zasady ćwiczeń na trampolinach

Jumping fitness jest rodzajem aktywności, który dopiero zyskuje popularność w naszym kraju. Siostry ADiHD polecają skakanie na trampolinie każdemu, kto chce wyrzeźbić smukłą sylwetkę, a także pozbyć się nadmiaru energii. Ćwiczenia na trampolinie można wykonywać w dwóch wariantach przeznaczonych dla osób zaczynających treningi i dla zaawansowanych.

W wariancie lekkim skacze się na specjalnie opatentowanych trampolinach. Wariant zaawansowany jumping fitnessu obejmuje różne rodzaje ćwiczeń i figur, które wykonuje się w trakcie treningu. Ćwiczenia w jumping fitness wykonuje się w rytm muzyki. Siostry ADiHD na swoim blogu zamieściły artykuł z listami piosenek, które świetnie sprawdzą się podczas ćwiczeń na trampolinie.

Piosenki zostały podzielone z uwzględnieniem rodzaju ćwiczenia, które będzie wykonywane. Siostry ADiHD wyróżniły piosenki, które najlepiej sprawdzą się przy skokach, sprincie i ćwiczeniach wzmacniających mięśnie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także