Trwa ładowanie...
d1yoni3

Modne fryzury z grzywką na bok

Fryzury z grzywką na bok są modne od wielu sezonów. Pasuje ona zarówno do włosów krótkich, jak i długich. Są bardzo kobiece, dodają tajemniczości za sprawą delikatnie przysłoniętej twarzy. Ponadto fryzury z grzywką na bok są praktyczne i eleganckie, dlatego zawsze są trendy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fryzura z grzywką na bok od dawna nie wychodzi z mody
Fryzura z grzywką na bok od dawna nie wychodzi z mody (Shutterstock.com)
d1yoni3

Komu pasują fryzury z grzywką na bok?

Największą popularnością cieszą się cieniowane fryzury z grzywką na bok. Szczególnie wyjątkowo wyglądają na włosach półdługich. Ciekawy efekt dają wystylizowane zmierzwione włosy. Odpowiednio dobrana grzywka potrafi ukryć mankamenty urody i uwydatnić atuty.

Grzywka na bok będzie dobrym rozwiązaniem dla twarzy podłużnej. Pozwoli na optyczne skrócenie różnicy między długą brodą a wysokim czołem. Dzięki grzywce na bok złagodzimy wygląd twarzy podłużnej, podkreślimy kości policzkowe i dodamy krągłości wąskiej i ostrej twarzy. Grzywka na bok dla twarzy podłużnej powinna być wystrzępiona na końcach.

d1yoni3

Fryzury z grzywką na bok sprawdzą się także w przypadku kobiet o okrągłej twarzy. Charakteryzują się one zazwyczaj niewielką widocznością kości policzkowych i zaokrągloną linią szczęki. Celem fryzury z grzywką na bok będzie zmniejszenie efektu krągłości i wysmuklenie twarzy. Grzywka powinna być lekko wycieniowana.

Fryzury z grzywką na bok odmładzają i mogą być sposobem na zamaskowanie kłopotów z cerą. Grzywka zmiękcza rysy twarzy, maskuje zmarszczki. Fryzury z grzywką na bok będą dobrym rozwiązaniem dla kobiet zmagających się z trądzikiem. Grzywka nie zasłoni czoła i odciągnie uwagę od problemów ze skórą.

Propozycje fryzur z grzywką na bok

d1yoni3

Fryzura z asymetryczną grzywką na bok, oprócz wysmuklenia twarzy, pozwoli zamaskować zbyt wysokie czoło. Natomiast fryzura z prostą grzywką na bok będzie dobrze komponowała się z niskim czołem. Poniżej prezentujemy kilka propozycji fryzur z grzywką na bok.

  • Fryzura bob z grzywką na bok – grzywka na bok w połączeniu z modnym bobem odmłodzą wygląd każdej kobiety.
  • Cieniowane włosy z grzywką na bok – grzywka na bok ciekawie prezentuje się na półdługich i długich cieniowanych włosach. Drapieżne pazurki dodadzą fryzurze zmysłowości.
d1yoni3
  • Długie włosy z grzywką na bok – lśniące długie włosy w połączeniu z grzywką na bok, zakrywającą delikatnie jedno oko są niezwykle kobiece i urocze.
  • Kręcone włosy z grzywką na bok – delikatne fale z grzywką na bok zniwelują wrażenie krągłości twarzy i sprawią, że będziemy wyglądać elegancko. Jest tylko jeden warunek: włosy muszą być dobrze wystylizowane.
d1yoni3

  • Wysoki kucyk z grzywką na bok – ciekawie prezentuje się także wysoko umiejscowiony kucyk w połączeniu ze swobodnie opadającą na bok grzywką. Jest niezwykle kobiecy i zmysłowy.
d1yoni3

Podziel się opinią

Share

d1yoni3

d1yoni3
d1yoni3