Koniec karnawału - przygotowujemy się do wiosny!
Karnawał już za nami. Do wspomnień należą szaleństwa do rana. Wkrótce pożegnamy się także z mrozem, lodowatym wiatrem i dietą niesprzyjająca zachowaniu talii osy. Zmęczenie, brak słońca, tęsknota za wiosną. Co możemy zrobić dla swojej urody, aby lekkim krokiem, ze świetlistą cerą i szczupłą sylwetką wkroczyć w kolejną porę roku? Które zabiegi wykonamy w domu, a które w gabinecie kosmetycznym?