Trwa ładowanie...

Życzenia świąteczne SMS

Jak co roku przed Bożym Narodzeniem będziemy składać sobie życzenia. Nie z każdym siądziemy do wspólnego stołu, ale pamięć o bliskich i znajomych okazać możemy na różne sposoby. Kiedyś popularne były kartki świąteczne, a dziś częściej decydujemy się na szybsze formy komunikacji, takie jak SMS-y czy wiadomości na Facebooka, Messengera lub WhatsAppa. Przygotowaliśmy gotowe propozycje życzeń świątecznych.

Życzenia świąteczne SMSŹródło: iStock.com, fot: zoff-photo
d3qig84
d3qig84

Śmieszne świąteczne życzenia SMS-owe

Śmieszne życzenia świąteczne są świetnym sposobem na rozbawienie znajomych czy rodziny. Wybierając treść SMS-a, warto zastanowić się, na ile możemy sobie pozwolić. Wszystko zależy od wieku i poczucia humoru adresata, a także tego, w jaki sposób podchodzi do obchodów Bożego Narodzenia. Poniższe propozycje najlepiej sprawdzą się dla osób młodych, których nie chcemy zanudzać poważnymi formułkami.

 • Pachnącej choinki, na stole wódki i szynki. _ _Wesołych kolędników, podarunków bez liku. _ _Seksu na śniegu, mniej życia w biegu. Dużego bałwana i zabawy do rana.
 • Dużo szczęścia, eee... to banalne. Dużo seksu, aaa... to normalne. _ _Dużo kasy, yyy.... nie wiem skąd. _ _Oj po prostu wesołych świąt!
 • Karpicka, barscycka, kapecke wódecki, co by smakowały wsysckie potrawecki. Mrozicku, śniezycku, miłości po zmrocku, samego dobrego w Świeta i w Nowym Rocku!
 • Idą święta, widać gości - wydłub z karpia wszystkie ości. Powyjadaj z barszczu uszy. A gdy Cię za bardzo suszy, siądź wygodnie z flachą wina, i obejrzyj dziś Kevina.
 • Zdrowia, szczęścia, pomyślności, nie połykaj z karpia ości, nie jedz bombek, nie pal siana, jedz pierogi, lep bałwana, a w sylwestra baw się do rana!
d3qig84

Krótkie świąteczne życzenia SMS-owe

Krótkie życzenia świąteczne nadadzą się dla dalszych znajomych, którym wypada wysłać bożonarodzeniowego SMS-a. Niektóre niosą za sobą dowcip, który wywoła uśmiech u przyjaciela.

 • Szczęścia, zdrowia, pomarańczy. Niech Ci Mikołaj nago zatańczy...
 • Serdeczne życzenia wielu radosnych doznań z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego, co najlepsze w każdym dniu nadchodzącego Nowego Roku życzy...
 • Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność.
 • Piękna jest radość w Święta, cieple są myśli o bliskich, niech pokój, miłość i szczęście otoczy dzisiaj nas wszystkich.
 • Białe wąsy, biała broda, tylko śniegu nie ma - szkoda. Iskry sypią się spod sań, po asfalcie jedzie drań. Spieszył się, bo pusto w worku, ale teraz stoi w korku.
 • To jest SMS od Św. Mikołaja! Nie kasuj go, bo tym roku nic więcej nie dostaniesz!
d3qig84

Religijne świąteczne życzenia SMS-owe

Dla osób wierzących, które świętują przede wszystkim przyjście na świat Jezusa Chrystusa, najbardziej trafione będą tradycyjne życzenia, które podkreślają wydarzenia z Biblii. SMS może, ale nie musi być zupełnie poważny. W zależności od adresata zdecydować się można na swobodną formę lub rymowankę.

 • Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Tobie i Twojej Rodzinie pokrzepienia i nadziei, które pochodzą z samego źródła Bożej miłości.
 • Zrodzony na sianie w półmorku stajenki, śpi w ramionach Marii Jezus malusieński. Świętą noc złocista gwiazda opromienia. Gromadzą się wokół przyjazne stworzenia. Lulajże Jezuniu snem cichym, szczęśliwym. Obdarz nas radością i szczęściem prawdziwym.
 • W małym Świętym Dziecku Bóg daje nam Zbawienie. Niech Gwiazda Betlejemska zwiastuje nam w sercu na nowo tę Dobrą Nowinę, niech się rozraduje serce i uwierzy Jezusowi, niech się umocni nadzieją na cały Nowy Rok!
d3qig84

Uniwersalne świąteczne życzenia SMS-owe

Uniwersalne życzenia SMS-owe to bezpieczny wybór dla różnych adresatów. Wykorzystać je można zarówno z myślą o rodzinie, znajomych, jak i współpracownikach. Nie są ani zbyt dziecinne, ani zbyt poważne.

 • Serdeczne życzenia radosnych Świąt _ _w cieple rodziny, pięknie pachnącej choinki, _ _zdrowia i energii na co dzień oraz uśmiechu _ _i życzliwości na każdy dzień Nowego Roku.
 • Niech magiczna noc wigilijnego wieczoru przyniesie Ci spokój i radość. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Ciebie pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia, niech spełniają się wszystkie Twe marzenia życzy...
 • Gdy przyjdą Święta w srebrnej bieli, gdy Stary Rok się w Nowy zmieni przyjmij gorące od nas życzenia, niech Ci się spełnią wszystkie marzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Szampańskiego sylwestra i szczęśliwego Nowego Roku.
d3qig84

Życzenia świąteczne SMS-owe dla pracowników

Życzenia świąteczne dla pracowników, współpracowników czy szefa zależą od atmosfery, która panuje w biurze. Jeśli w miejscu pracy obowiązuje określony dress code, a pracownicy zwracają się wobec siebie w sposób oficjalny, to także życzenia powinny być wyważone.

Jeśli natomiast atmosfera jest dość luźna, można sobie pozwolić na więcej. Składając życzenia SMS-em warto wspomnieć o odpoczynku w Święta i przyszłych sukcesach zawodowych w Nowym Roku. Odpowiednio dobrana treść wiadomości może poprawić relacje między pracownikami, jeśli były one dotychczas obojętne lub wręcz chłodne.

W tych wyjątkowych dniach Świąt Bożego Narodzenia, chcemy Ci życzyć wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań. Niech w nadchodzącym Nowym Roku szczęście i pomyślność nigdy Cię nie opuszczą, a wiara codziennie dodaje sił i energii do realizacji nowych pomysłów. Pełnych ciepła, spokoju i radości Świąt Bożego Narodzenia oraz Pomyślności i Sukcesów w Nowym Roku.

SMS-owe życzenia świąteczne od serca

Życzenia świąteczne w formie wierszyków czy rymowanek mogą nas rozbawić. Nic jednak nie zastąpi szczerych słów, kierowanych do konkretnej osoby. Ciepło i uśmiech wzbudzić można SMS-em, który przytacza ulubione wspólne wspomnienie czy też takim, który rozbudza nadzieję w realizacji szczególnego celu lub marzenia.

Życzenia SMS-owe od serca szczególnie warto wysyłać osobom najbliższym – rodzinie i przyjaciołom. Dzięki niepowtarzalnej treści wiadomości, odbiorcy czują, że SMS kierowany jest tylko dla nich. Dobre słowo może odstresować tych, którzy bez wytchnienia przygotowują świąteczne dania, rozśmieszyć przygnębionych czy przypomnieć magię Bożego Narodzenia sceptykom.

d3qig84
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3qig84