Trwa ładowanie...

Życzenia świąteczne dla rodziców

Wigilia jest czasem rodzinnych spotkań. W tym mobilnym świecie nie zawsze jednak jest nam dane spędzić czas z rodzicami - szczególnie gdy dzielą nas setki i tysiące kilometrów. Niezależnie od tego czy znajdują się w zasięgu ręki czy telefonu, pamiętajmy o życzeniach dla rodziców.

Życzenia świąteczne dla rodzicówŹródło: Shutterstock.com
d6t78ft
d6t78ft

Życzenia świąteczne dla rodziców - z bliska i z oddali

Życzenia świąteczne dla rodziców powinny być wyjątkowe, pełne ciepła i miłości. Mogą to być zabawne rymowanki lub spontaniczne słowa. Treść życzeń warto wkomponować w nastrojową grafikę. Najlepszym prezentem dla rodziców (szczególnie tych mieszkających daleko) będzie zdjęcie lub filmik z udziałem dzieci i wnucząt. Takie życzenia wywołają łzy wzruszenia i autentyczną bliskość.

Jeśli nie wiecie, w jaki sposób ułożyć bożonarodzeniową wiadomość dla rodziców, skorzystajcie z naszych propozycji;

  • Moi kochani Rodzice, z całego serca Wam życzę: wszystkiego dobra tego świata, niech Wam długie służą lata. W zdrowiu i szczęśliwości doznajcie wszelkich radości. Tego Wam życzę ze łzą w oku z okazji Świąt i Nowego Roku.
  • Święta nadchodzą wielkimi krokami, i choć chcielibyśmy spędzić je w tym roku z Wami, wysyłamy tylko te życzenia z daleka: bądźcie z nami choć myślami, wspomnieniami i gestami. Mimo że stołu nie dzielimy z Wami, wiedzcie, że nie jesteście w ten szczególny wieczór sami. Usłyszcie cichy szept do ucha w wieczór wigilijny. Wesołych i spokojnych Świąt życzą Kochanym Rodzicom - ...
  • Aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe, jak ten jeden wigilijny wieczór. Aby Wasze twarze zawsze rozpromieniał uśmiech, a gwiazda Betlejemska prowadziła Was ku szczytom. Kochanym rodzicom życzą…
  • Zrodzony na sianie, w półmroku stajenki, śpi w ramionach Marii Jezus malusieńki. Świetą noc złocista gwiazda opromienia, a wokół gromadzą się przyjazne stworzenia. Lulajże Jezuniu snem cichym, Obdarz nas radością i szczęściem prawdziwym. Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Błogosławieństwa Bożej Dzieciny w nadchodzącym Nowym Roku Kochanym rodzicom życzą dzieci.
d6t78ft
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6t78ft