Cirque Du Soleil powraca do Polski ze sztandarowym przestawieniem "Alegría"

Informacja prasowa / 24.01.2013
 AAA
Cirque Du Soleil powraca do Polski ze sztandarowym przestawieniem "Alegría"
Po ubiegłorocznym sukcesie spektakli Saltimbanco, Cirque du Soleil we współpracy z Alter Art przedstawiają docenione przez krytyków i publiczność na całym świecie widowisko Alegría w Gdańsku/Sopocie w Ergo Arenie od 31 lipca do 4 sierpnia 2013 - tylko siedem spektakli!
Tytuł "Alegría" pochodzi od hiszpańskiego słowa, oznaczającego uniesienie, radość i świętowanie. W widowisku występuje 55 artystów z 15 krajów. "Alegría" ma w sobie coś z barokowej opery: barwne kostiumy, oryginalną muzykę na żywo i piękne dekoracje - idealne tło dla zachwycającego pokazu sprawności i sztuki. Wszystko to składa się na spektakl imponujących umiejętności, siły i szybkości, ułożonych w eleganckie, eteryczne numery.
W "Alegríi" można zobaczyć teatralny i zmysłowy „Trapez Synchroniczny” i energetyczne „Podniebne Maszty”, gdzie odważni akrobaci przelatują do swoich towarzyszy na wysokości ponad dwunastu metrów. Niech do wyobraźni przemówią zwinni ludzie-gumy i artyści igrający z ogniem i ostrzem w rytmicznym, niebezpiecznym "Tańcu Płonących Noży". W „Power Track” możemy obejrzeć piękny pokaz młodzieńczej energii w synchronicznej choreografii na trampolinie, w magiczny sposób wyłaniającej się spod sceny. W "Rosyjskich Masztach" artyści szybują w spektakularnych saltach i niezwykłych piruetach w powietrzu, lądując na masztach o średnicy 12 cm, opartych na silnych ramionach kolegów. "Alegría" to coś więcej, niż widowisko... to przeżycie, fascynujące publiczność w każdym wieku.

Cirque du Soleil powstał w 1984 roku z grupy dwudziestu artystów ulicznych, a obecnie jest dużą organizacją z siedzibą w Quebecu, zapewniającą rozrywkę na wysokim poziomie. Firma zatrudnia pięć tysięcy osób, w tym ponad tysiąc trzystu artystów z niemal pięćdziesięciu różnych krajów. Cirque du Soleil zaczarowało i zachwyciło ponad sto milionów widzów w ponad trzystu miastach na sześciu kontynentach.

(fot. materiały prasowe)


MIEJSCE: Ergo Arena, Gdańsk/ Sopot
ul. Plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk

PRZEDSTAWIENIA (31 lipca - 4 sierpnia 2013):
Środa 31 lipca: 20:00
Czwartek 1 sierpnia: 20:00
Piątek 2 sierpnia: 20:00
Sobota 3 sierpnia: 16:00, 20:00
Niedziela 4 sierpnia: 13:00, 17:00

Bilety w sprzedaży od 24 stycznia na www.alterartshow.pl, www.ticketpro.pl, i www.cirquedusoleil.com/alegria

Rekomendujemy zakup biletów tylko w oficjalnych źródłach sprzedaży. Zakup biletu poza siecią oficjalnych punktów sprzedaży rodzi ryzyko nabycia biletu nieautentycznego i w związku z tym ryzyko odmowy wejścia na Imprezę osoby legitymującej się takim biletem.

CENA: 125 zł, 190 zł, 250 zł.
Dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat dostępne są specjalne bilety ze zniżką 20 proc. Ceny biletów dla dzieci to odpowiednio: 100 PLN, 150 PLN, 200 PLN.

Polub kobieta.wp.pl na Facebooku

oceń
tak 0 50%
nie 0 50%

Galerie


Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

Twoja historia

opisz swoją historię
imieniny

Horoskop

wybierz znak zodiaku wybierz znak zodiaku
baran byk bliźnięta rak lew panna waga skorpion strzelec koziorożec wodnik ryby

\\ codzienny 31.08.2014

Baran 21.03-20.04

Umiarkowanie. Dziś zajmiesz się rozwijaniem swoich zainteresowań i pasji. Znajdziesz czas na ulubione hobby. Możesz spotkać się także ze swoim dawno niewidzianym znajomym. Zatroszcz się o swoje zdrowie i poważnie potraktuj wszelkie objawy oraz symptomy, które to organizm stara się Tobie zakomunikować. Możesz dziś otrzymać zaskakujące wiadomości.

\\ codzienny 31.08.2014

Byk 21.04-20.05

Czwórka Buław. Już dziś zaczniesz wyznaczać sobie nowe zadania i cele, planując swoją przyszłość. Podejmiesz ważne decyzje i dokonasz w swym życiu zmian. Otrzymać możesz propozycję ciekawej pracy lub kursu podwyższającego kwalifikacje zawodowe. Możesz zapragnąć stabilnego i legalnego związku. To doskonały dzień, by móc pobyć z rodziną.

\\ codzienny 31.08.2014

Bliźnięta 21.05-21.06

Głupiec. Możesz dziś robić to wszystko, na co masz tylko ochotę. Jeżeli nie masz sił na aktywność to odpocznij, a jeżeli chcesz iść na randkę, to leć i baw się dobrze. Wiele radości może Ci przynieść dobra lektura, spacer z rodziną lub drzemka. Pozwól sobie i bliskim na więcej swobody. Relaks jest konieczny.

\\ codzienny 31.08.2014

Rak 22.06-22.07

Królowa Buław. Ten dzień pełen będzie radości i miłych chwil, gdyż spędzisz go w gronie ulubionych i kochanych osób. Będziesz pełen entuzjazmu, radości życia, chętny i gotowy na różne przyjemności. To doskonały moment, byś wykazał się inicjatywą, pomysłowością i bogatą wyobraznią. Zacznij spełniać marzenia, nawet te najbardziej niezwykłe. Pozwól sobie na spontaniczność, zabawę i odrobinę szaleństwa.

\\ codzienny 31.08.2014

Lew 23.07-23.08

Arcykapłanka. Dziś postaw na odpoczynek i słodkie lenistwo. Dobry humor będzie Ci towarzyszył już od samego rana. Zacznij słuchać głosu swojej intuicji, bo dobrze Ci ona podpowiada. Pod jej wpływem staniesz się bardziej cierpliwy, miły i skory do wyrażania uczuć i emocji. Zacznij bardziej pracować nad sobą i budowaniem więzi z innymi ludźmi.

\\ codzienny 31.08.2014

Panna 24.08-22.09

Umiarkowanie. Zapowiada się miły, spokojny dzień. Nie musisz niczym się martwić, nigdzie spieszyć i niczego planować, tylko pozwól sobie na wypoczynek i chwilę relaksu w zaciszu domu. Możesz już pomalutku zacząć przygotowywać się do powrotu do pracy po wakacyjnym odpoczynku. To dobry moment na skontaktowanie się z dawno niewidzianymi znajomymi i odpisywanie na e-maile, smsy. Przeznacz dzisiejszy dzień na zabiegi kosmetyczne, pielęgnuj urodę.

\\ codzienny 31.08.2014

Waga 23.09-23.10

Wisielec. Dzisiejszy dzień spędz w łóżku, przed telewizorem, gdyż potrzeba Ci chwili wytchnienia po ciężkim tygodniu pracy. Możesz potrzebować więcej snu i spokoju. To dobry czas na naładowanie akumulatorów i zebranie sił do dalszego działania. Podziel obowiązki między domowników, a Ty sam wycofaj się na chwilę z życia rodzinnego. Znajdź czas tylko dla siebie i niczym się nie przejmuj.

\\ codzienny 31.08.2014

Skorpion 24.10-22.11

Gwiazda. Posłuchaj dziś tego, co mówią przyjaciele i zrezygnuj ze związku z niedawno co poznaną osobą,bo może ta relacja okazać się bardzo krucha, pełna tajemnic i kłamstw. Pamiętaj, że widzą oni teraz znacznie więcej niż Ty i chcą Ci oszczędzić bólu i rozczarowania. Nie ulegaj iluzji i staraj się nie patrzeć na świat przez krzywe zwierciadło. Dzisiaj szczególnie zwróć uwagę na swój układ nerwowy - drżenie rąk, kołatanie serca, bezsenność, nie ignoruj tych symptomów i wybierz się do lekarza. Uważaj jakie decyzje dziś podejmujesz, bo mogą one okazać się niewłaściwe.

\\ codzienny 31.08.2014

Strzelec 23.11-21.12

Dwójka Denarów. Zechcesz dziś spełnić swoje marzenia, lecz nie wydawaj na nie wszystkich oszczędności. Zachowaj umiar i zdrowy rozsądek, gospodaruj pieniędzmi z głową. Unikaj rozmów o chorobach i kłopotach, bo mogą one zepsuć Ci humor. Nie spędzaj tego dnia w domu, tylko ciesz się piękną pogodą, gdyż szkoda marnować ostatnie chwile wakacji siedząc w czterech ścianach. Dzień sprzyja spotkaniom towarzyskim i wyznaniom uczuciowym, więc daj się ponieść emocjom i dobrze baw.

\\ codzienny 31.08.2014

Koziorożec 22.12-20.01

Król Buław. Wydaje Ci się, że sytuacja w jakiej się znalazłeś jest bez wyjścia. Nie martw się, bo nie jest to prawdą, o czym dziś się przekonasz. W rozwiązaniu problemu pomoże Ci starszy mężczyzna, który to udzieli Ci rady lub wsparcia finansowego. Dzięki jego pomocy odzyskasz wewnętrzny spokój i radość życia. Znów z nadzieją spojrzysz w przyszłość.

\\ codzienny 31.08.2014

Wodnik 21.01-19.02

Cesarz. Twoi znajomi i przyjaciele mogą dziś wybrać się do Ciebie z wizytą. Spotkanie to, mające charakter towarzyski, przerodzić się może w relacje biznesowe. Otrzymać możesz ciekawą propozycje współpracy, lecz jedynym mankamentem tej oferty będzie brak czasu do namysłu. Przed Tobą bardzo trudna decyzja, której to konsekwencje będą miały ogromny wpływ na dalszą przyszłość. Obojętnie jaką decyzje podejmiesz, to nie żałuj dokonanego wyboru i ciesz się tym, co daje Ci los.

\\ codzienny 31.08.2014

Ryby 20.02-20.03

Diabeł. Dziś myśli Twoje będą krążyły wokół spraw sercowych i sfery seksualnej. Szykują się namiętne, pełne żaru, miłosnych uniesień chwile w sypialni. Pomysłów na wzbogacenie życia intymnego z pewnością wam nie zabraknie. Wspólne eksperymenty pozwolą wam na scementowanie związku i dodanie do niego odrobiny pikanterii. Dziś nie żałuj pieniędzy na zabawę i rozrywki, tylko korzystaj z życia i dobrze się baw.
inne horoskopy tygodniowy miesięczny

Bądź z nami na bieżąco