Paulina Krupińska o macierzyństwie. Czy chciałaby mieć więcej dzieci?
Paulina Krupińska jest mamą dwójki dzieci: dwuletniej Antoniny i trzymiesięcznego Jędrka. Była Miss Polonia szybko wróciła do formy sprzed ciąży. Już od kilku tygodni pokazuje się na branżowych imprezach, gdzie chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami z życia prywatnego. Na pokazie Bizuu zapytaliśmy ją czy chciałaby mieć kolejne dziecko, czy dwójka w zupełności jej wystarcza. Gwiazda zdradziła nam również, kto wstaje w nocy do dzieci. Ona czy jej partner Sebastian Karpiel-Bułecka? Zobaczcie, jaka była jej odpowiedź.
Marta Dragan