GwiazdyŚliczne córki podobne do sławnych mam

Śliczne córki podobne do sławnych mam

Śliczne córki podobne do sławnych mam
Źródło zdjęć: © ONS
14.11.2014 08:49, aktualizacja: 19.11.2014 09:14

O kobietach, które mają córeczki nierzadko mówi się, że dziewczynki to młodsze wersje ich samych. O dużym podobieństwie mówi się zarówno w przypadku zagranicznych, jak i polskich dzieci gwiazd.

Z opiniami na temat przekazywania "dobrych genów" dziecku, spotkała się m.in. Natasza Urbańska. Artystka stara się za wszelką cenę chronić prywatność córki, ale podczas nielicznych, publicznych wystąpień ze swoją jedynaczką, momentalnie przyciąga wzrok fotografów i obserwatorów. Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że Kalinka urodę odziedziczyła po mamie. Być może wkrótce przekonamy się o jej wrodzonych talentach.

Duże podobieństwo widać również w przypadku Agaty Rubik - żony Piotra Rubika - i ich starszej córki Helenki. Łączą je m.in. blond włosy, delikatne rysy twarzy i naturalność.

Top modelka Cindy Crawford także może pochwalić się piękną córką. Kaia wykorzystuje już swoje podobieństwo do mamy i nietuzinkową urodę. Nastolatka ma za sobą pierwsze kroki w świecie modelingu, m.in. w kampanii "Young Versace". Osoby z branży widzą przed nią dużą szansę na światową karierę, taką jaką zrobiła jej matka.

Być może w ślady mamy pójdzie również Julia Kozińska. Pod względem aparycji już coraz bardziej przypomina swoją rodzicielkę Hannę Lis.

Niezwykłą urodę swojej córce przekazała również Andie Macdowell. Aktorka jest mamą 25-letniej Rainey i 12-letniej Sarah. Szczególne podobieństwo widać zwłaszcza na zdjęciach gwiazdy w towarzystwie starszej z dziewczyn. Łączy je nie tylko nienaganna fryzura czy piękne włosy, ale przede wszystkim charakterystyczny, piękny uśmiech.

Najstarsza córka Heidi Klum to "wypisz-wy­ma­lu­j" cała mama. 10-letnia Leni marzy o karierze modelki i wiele wskazuje na to, że pójdzie w ślady rodzicielki. Predyspozycje związane z urodą już ma, a praktycznych porad z pewnością udzieli jej top modelka.

Kilka miesięcy temu na warszawskich salonach zadebiutowała młodsza córka Danuty Stenki. 15-letnia Wiktoria doskonale czuje się w blasku fleszy. Tak jak mama stawia na elegancki i modny wygląd. Do perfekcji również opanowała pozowanie do zdjęć w stylu sławnej aktorki.

mp/kobieta.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (96)
Zobacz także