Katarzyna Sokołowska: co za nogi!

Katarzyna Sokołowska: co za nogi!

Katarzyna Sokołowska

Czy to są nogi modelki?

Katarzyna Sokołowska jest specjalistką od pokazów mody, ale nie, nie występuje w nich, choć patrząc na jej zdjęcia, nie sposób nie zauważyć jej doskonałej figury - ona zajmuje się wybieraniem modelek, choreografią, reżyserią. Bez Sokołowskiej pokazy znanych i lubianych projektantów mogłyby zakończyć się totalną klapą.

Uśmiechnięta, ale ostra, sympatyczna, ale wymagająca - Sokołowska nie bez powodu trafił do programu Top Model. W kolejnej edycji zasiądzie za ławą dla jurorów, ale z programem zetknęła się już wcześniej, oczywiście zawodowo.

Ostatnio jednak mogliśmy ją zobaczyć nie na castingu do show, a podczas pokazu najnowszej kolekcji Joanny Klimas. Wyglądała zjawiskowo! Choć pogoda nie dopisała i czerwcowa aura przypominała raczej aurę wrześniową, a gwiazdy zamiast w letnich sukienkach pokaz oglądały ubrane w płaszcze, to jednak i w tej jesiennej garderobie Sokołowska przyciągała uwagę.

Czym? Nogami, rzecz jasna. Smukłe, długie i zgrabne są ozdobą Katarzyny, która powinna zawsze nosić mini. Choreografka zamiast po krótkie sukienki często sięga po te sięgające po połowy łydki albo spodnie, ale to w mini wygląda najlepiej. Zresztą, oceńcie sami!

(AKw)

W prześwitującej sukience na czerwonym dywanie – przesada?

Schudnij 3 kg w 7 dni!

Polub WP Kobieta na Facebooku

Oceń
tak 9 52,94%
nie 8 47,06%

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

Kim jest mąż Beaty Szydło
Kim jest mąż Beaty Szydło
Zapraszamy na wesołą farmę
Zapraszamy na wesołą farmę
Noszą szpilki mimo problemów zdrowotnych
Noszą szpilki mimo problemów zdrowotnych
Styl pierwszych dam
Styl pierwszych dam