SILNE WŁOSY
SilneWlosy

SILNE WŁOSY

Zdrowe i lśniące włosy w istotny sposób wpływają na poczucie własnej wartości i atrakcyjności, dlatego marzeniem wielu kobiet jest piękna fryzura. Zazwyczaj pielęgnacja włosów kojarzy się jedynie z używaniem odpowiednio dobranego szamponu czy aplikowaniem odżywek i maseczek.
Jednak o kondycję naszych włosów powinniśmy dbać również od wewnątrz. Nie jest tajemnicą, że to, co jemy, wpływa na nasz wygląd — nie inaczej jest w kwestii włosów. Wiele problemów związanych z pogorszeniem ich kondycji można rozwiązać za pomocą suplementacji czy modyfikacji diety.
SILNE WŁOSYFakty i mity o włosach, ich zdrowiu i pielęgnacji. Czy znasz je wszystkie?

Częste mycie szkodzi włosom, szybko przyzwyczajają się one do kosmetyków, ponadto połamanych końcówek nie trzeba od razu obcinać. Te i wiele innych teorii na temat pielęgnacji włosów mogą wywołać w naszych głowach prawdziwą dezorientację. Jeżeli zastanawiasz się, co jest prawdą, a co fałszem, przeczytaj nasz tekst – zebraliśmy w nim najczęstsze fakty i mity o zdrowiu oraz kondycji włosów.

Agnieszka Małgorzata Adamska
Warto podcinać włosy, ale niezwykle ważna jest ich odpowiednia pielęgnacja.
SILNE WŁOSYZdrowe nawyki to silne włosy

Świadoma pielęgnacja włosów to taka, która jest dopasowana do indywidualnych potrzeb. Co zrobić, żeby twoje kosmyki były nie tylko piękne, ale i silne? Jak dbać o skórę głowy, dobierać kosmetyki i akcesoria, a przede wszystkim nie tracić motywacji? Przeczytaj nasze wskazówki!

Katarzyna Rapczyńska-Lubieńska
Fryzjerka mówi o odpowiedniej pielęgnacji włosów
SILNE WŁOSYCzęsty błąd w pielęgnacji włosów. Warto o tym pamiętać przed spaniem

Włosy są naszą wizytówką i często odzwierciadlają stan naszego zdrowia. Co robić, aby poprawić ich kondycję i sprawić, by lśniły i zdrowo wyglądały? - Najważniejsze w pielęgnacji włosów są odpowiednio dobrane kosmetyki. Warto zwracać uwagę, aby dobierać je pod konkretny typ włosa - podkreśla stylistka fryzur, Martyna Supeł.