SILNE WŁOSY
SilneWlosy

SILNE WŁOSY

Zdrowe i lśniące włosy w istotny sposób wpływają na poczucie własnej wartości i atrakcyjności, dlatego marzeniem wielu kobiet jest piękna fryzura. Zazwyczaj pielęgnacja włosów kojarzy się jedynie z używaniem odpowiednio dobranego szamponu czy aplikowaniem odżywek i maseczek.
Jednak o kondycję naszych włosów powinniśmy dbać również od wewnątrz. Nie jest tajemnicą, że to, co jemy, wpływa na nasz wygląd — nie inaczej jest w kwestii włosów. Wiele problemów związanych z pogorszeniem ich kondycji można rozwiązać za pomocą suplementacji czy modyfikacji diety.
Warto podcinać włosy, ale niezwykle ważna jest ich odpowiednia pielęgnacja.
SILNE WŁOSYZdrowe nawyki dla pięknej fryzury i silnych włosów

Świadoma pielęgnacja włosów to taka, która jest dopasowana do indywidualnych potrzeb. Co zrobić, żeby twoje kosmyki były nie tylko piękne, ale i silne? Jak dbać o skórę głowy, dobierać kosmetyki i akcesoria, a przede wszystkim nie tracić motywacji? Przeczytaj nasze wskazówki!

Katarzyna Rapczyńska-Lubieńska
SILNE WŁOSYFakty i mity o kobiecych włosach, ich zdrowiu i pielęgnacji. Czy znasz je wszystkie?

Częste mycie szkodzi włosom, szybko przyzwyczajają się one do kosmetyków, ponadto połamanych końcówek nie trzeba od razu obcinać. Te i wiele innych teorii na temat pielęgnacji włosów mogą wywołać w naszych głowach prawdziwą dezorientację. Jeżeli zastanawiasz się, co jest prawdą, a co fałszem, przeczytaj nasz tekst – zebraliśmy w nim najczęstsze fakty i mity o zdrowiu oraz kondycji włosów.

Agnieszka Małgorzata Adamska
Fryzjerka mówi o odpowiedniej pielęgnacji włosów
SILNE WŁOSYCzęsty błąd w pielęgnacji włosów. Warto o tym pamiętać przed spaniem

Włosy są naszą wizytówką i często odzwierciadlają stan naszego zdrowia. Co robić, aby poprawić ich kondycję i sprawić, by lśniły i zdrowo wyglądały? - Najważniejsze w pielęgnacji włosów są odpowiednio dobrane kosmetyki. Warto zwracać uwagę, aby dobierać je pod konkretny typ włosa - podkreśla stylistka fryzur, Martyna Supeł.