Trwa ładowanie...

Mesomorph - działanie, dawkowanie, efekty

Mesomorph to odżywka przedtreningowa, która poprawia wydolność, pobudza organizm do działania i skutecznie opóźnia poczucie zmęczenia. Czym dokładnie jest mesomorph i czy warto go stosować? Jaką dzienną dawkę mesomorph przyjmować?

Mesomorph - działanie, dawkowanie, efektyŹródło: Shutterstock.com
d1owhod
d1owhod

Czym jest mesomorph?

Mesomorph jest to specjalistyczny preparat przedtreningowy, który przeznaczony jest dla zawodowych sportowców i osób aktywnych fizycznie. Na rynku dostępny jest on dzięki firmie APS, a jego skuteczność zapewniła mu wielu zwolenników i miejsce wśród najskuteczniejszych preparatów tego rodzaju.

APS Mesomorph poprawia wydolność organizmu podczas intensywnych treningów, pobudza do działania i stymuluje przyrost masy mięśniowej, a także opóźnia zmęczenie oraz wspomaga regenerację mięśni. Oprócz tego środek zwiększa produkcję tlenku azotu i pozytywnie wpływa na naszą wytrzymałość, co także nie jest bez znaczenia w odniesieniu do jego ogromnej popularności wśród sportowców.

Mesomorph - skład, działanie

Mesomorph jest preparatem specjalistyczym, w którego składzie znajdziemy wiele popularnych środków stosowanych podczas wzmożonej aktywności fizycznej. Skład mesomorph obejmuje przede wszystkim substancje wspierające rozbudowę masy mięśniowej, a także te pobudzające i dodające energii oraz poprawiające wydolność organizmu.

d1owhod

Środek zapobiega tym samym rozpadowi mięśni i reguluje ich poprawną pracę, co jest niezwykle istotne przy długich i ciężkich treningach. Przyczynia się on również do produkcji tlenku azotu w organizmie i opóźnia moment, kiedy poczujemy się zmęczeni. Zastosowanie mesomorph jest stosunkowo powszechne, co przez lata skutecznie wpływało na jego popularność.

Skład mesomorph obejmuje między innymi beta-alaninę, czyli cenny aminokwas, który zwiększa wytrzymałość organizmu, poprawia wydolność i skutecznie niweluje poczucie zmęczenia.

Oprócz tego w tym preparacie znajdziemy L-cytrulinę w formie jabłczanu, dzięki której mamy duże szanse na uniknięcie zakwasów i poprawną regenerację mięśni przed kolejną sesją treningową. Cytrulina jako związek chemiczny ma działanie zbliżone do tauryny czy argininy i bierze udział w transporcie składników odżywczych do mięśni, a więc wpływa na produkcję tlenku azotu.

Dodatkowo w składzie APS Mesomorph znajdują się ikaryna, kofeina, teobromina, siarczan agmatyny, jabłczan dwu-kreatywny i azoten kreatyny, które skutecznie wpływają na jakość treningów i zapewniają odpowiedni poziom energii.

d1owhod

Mesomorph - zastosowanie, opinie

Mesomorph jest popularnym środkiem stosowanym zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów. Mimo dobrych opinii pamiętajmy jednak o tym, że istotne jest dawkowanie mesomorph. Powinien być on przyjmowany przez osoby decydujące się na intensywny wysiłek fizyczny. Jedną porcję mesomorph poleca się przyjąć na około pół godziny przed treningiem, jednak jeśli dopiero zaczynamy przygodę ze sportem, to najpierw powinniśmy sprawdzić reakcję naszego organizmu na ten środek.

APS Mesomorph jest szczególnie ceniony za swoje działanie pobudzające, jednak nie powinny go stosować osoby mające problemy z układem krążenia, sercem, układem pokarmowym czy te przejawiające zaburzenia neurologiczne i psychiczne.

d1owhod
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1owhod