FitnessMutant Mass - skład, działanie, dawkowanie

Mutant Mass - skład, działanie, dawkowanie

Mutant Mass - skład, działanie, dawkowanie

21.11.2018 22:39, aktual.: 25.11.2018 20:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mutant Mass zaliczany jest do odżywek węglowodanowych, dzięki którym znacznie łatwiej zbudujemy masę mięśniową. Z tego powodu odżywka w 80 proc. składa się z wysokiej jakości węglowodanów, które połączone zostały z łatwo przyswajalnym białkiem. Poznaj dokładny skład i działanie Mutant Mass.

Mutant Mass – skład

Mutant Mass w swoim składzie posiada m.in. wiele rodzajów białek w tym: koncentrat białek serwatki, izolat białka, kazeinę micelarną modyfikowane składniki mleka, kazeinian wapnia oraz albuminę jajeczną.

Oprócz tego na Mutant Mass składają się: odtłuszczona soja, fruktoza, olej kokosowy MCT, skrobia kukurydziana, inulina, maltodekstryna, sproszkowane płatki owsiane i sproszkowane siemię.

Mutant Mass – jak działa?

Mutant Mass w swoim składzie posiada ok. 10 rodzajów białka, co sprawia, że odżywka bardzo dobrze się przyswaja, dostarczając mięśniom tak pożądanych protein. Zawdzięcza to także dobrze przyswajalnym białkom, które umożliwiają przebieg procesów anabolicznych zachodzących wewnątrz organizmu.

Oprócz tego Mutant Mass w swoim składzie zawiera kazeinę, która charakteryzuje się działaniem katabolicznym, co przekłada się na stały dopływ do naszego orgranizmu aminokwasów do nawet 7 godzin po spożyciu porcji produktu. Warto mieć również świadomość, że w przypadku Mutant Mass zastosowano połączone węglowodany, które utrzymują na stałym poziomie cukier we krwi oraz energię magazynowaną w mięśniach.

Mutant Mass - dawkowanie

Mutant Mass to suplement, który powinno spożywać się w postaci porcji składające się z dwóch miarek czyli ok. 130 g produktu. Dla użytkowników o większej masie istnieje również możliwość spożycia maksymalnej dawki, czyli czterech miarek (ok. 260 g Mutant Mass), które należy rozpuścić, w zależności od upodobań smakowych, w mleku lub wodzie.

Jeśli nadal nie smakuje nam uzyskany roztwór, ostatecznością jest dodanie do odżywki soku owocowego. Jeśli natomiast chodzi o dawkowanie Mutant Mass, odżywka może być spożywana zarówno w dni nietreningowe jak i te, kiedy odwiedzamy siłownię.

W tym drugim przypadku pierwszy raz w ciągu dnia suplement przyjmujemy przed posiłkiem, żeby po raz drugi spożyć go po treningu. W dni nietreningowe w przeciwieństwie do treningowych obie porcje Mutant Mass przyjmujemy między posiłkami. Warto przy tym pamiętać, że żaden suplement nie może zastąpić pełnowartościowego posiłku, a jest to wyłącznie dodatek do prawidłowo zbilansowanej diety.

Mutant Mass – dla kogo?

Mutant Mass polecany jest szczególnie tym, którzy zmagają się z problemami z apetytem i nie są w stanie spożyć tylu kalorii, ile powinni żeby zwiększyć masę mięśniową. Produkt dostarcza organizmowi nadwyżkę kaloryczną oraz wszelkie niezbędne do prawidłowego rozwoju mięśni składniki odżywcze.

Ponadto regularnie stosowany Mutant Mass wpływa pozytywnie na proces regeneracji mięśni, wspomaga procesy trawienne, zwiększa odporność organizmu oraz poprawia siłę mięśni i ich wytrzymałość. Nie można jednak zapominać, że aby osiągnąć upragnioną sylwetkę, najważniejszymi pozostają prawidłowo dobrane treningi oraz odpowiednia dieta.

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)