Alicja Janosz wspomina czas po "Idolu". "Miałam niewiele do gadania"
21 lat temu Alicja Janosz wygrała pierwszą edycję "Idola", jednak nie długo cieszyła się sławą. W najnowszym wywiadzie wokalistka wróciła wspomnieniami do tego czasu i wyznała, jak wyglądało jej życie i z czym musiała się mierzyć.