Marta Wierzbicka pokazała się na ściance po przerwie. Aktorka bardzo schudła
Marta Wierzbicka zawsze akceptowała siebie, taką jest. Podkreślała, że lubi swoją pełniejszą figurę i duży biust. Ostatnio po długiej przerwie pokazała się na ściance i wszyscy byli zdumieni tym, jak dużo schudła. Czyżby jednak zapragnęła zmiany?