ycipk-42zzh3

Marta Wierzbicka sporo schudła. "Jakoś tak samoistnie"

Marta Wierzbicka, znana m.in. z serialu "Na Wspólnej", zrzuciła ostatnio sporo kilogramów. W jednym z wywiadów przyznała jednak, że nie wpłynęło to w żaden sposób na jej samoocenę. Nigdy bowiem nie miała z nią problemów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Wierzbicka ma 28 lat
Marta Wierzbicka ma 28 lat (ONS.pl)
ycipk-42zzh3

Marta Wierzbicka sporo ostatnio schudła. Do tego stopnia, że w pewnym momencie fani aktorki zaczęli martwić się o jej zdrowie. Okazuje się jednak, że gwiazda nie stosowała żadnej specjalnej diety. Nie chodziła również na siłownię. W rozmowie z portalem Jastrząb Post wyznała, że wyszło "jakoś tak samoistnie".

Marta Wierzbicka schudła

ycipk-42zzh3

Wierzbicka, którą trudno poznać na jej ostatnich zdjęciach, mimo wszystko podkreśla, że akceptowała siebie bez względu na rozmiar. Jej słowa z pewnością dodadzą odwagi paniom, które wciąż mają problem z własną sylwetką.

"Ja się zawsze czuję dobrze w swoim ciele. Żyję w zgodzie ze swoim ciałem niezależnie od tego, czy mam parę kilo plus, czy parę kilo na minusie. Zawsze jest mi ze sobą dobrze, bo najważniejsze jest to, jak czujemy się w głowie. Jeżeli czujemy się dobrze, to wtedy widać to też na zewnątrz" – powiedziała Wierzbicka w rozmowie z portalem Jastrząb Post. A jak wam podoba się nowa sylwetka Marty?

ycipk-42zzh3

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

ycipk-42zzh3
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-42zzh3

ycipk-42zzh3
ycipk-42zzh3