© Adobe Stock

"Cudo zamknięte w opakowaniu" – testerki sprawdziły sera z witaminą C i maski do włosów Garnier

Agata Maj
5 czerwca 2024

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Testerki Klubu Świadomej Konsumentki miały okazję przetestować sera z witaminą C oraz owocowe maski do włosów od Garnier. Opinie po teście? "Uwielbiam", "hit", "cudo" – to tylko część komplementów pod adresem testowanych produktów.

Recenzentki otrzymały do testów zestawy czterech kosmetyków marki Garnier, w skład których wchodziły:

 • Vitamin C Serum z witaminą C na przebarwienia,
 • Vitamin C Rozświetlające Serum na noc,
 • Maska do włosów suchych Garnier Fructis Hair Food Banana,
 • Maska do włosów przesuszających się Garnier Fructis Hair Food Cocoa.

Wrażenia po testowaniu były bardzo pozytywne! Zobaczcie same.

"Zdecydowany hit i moje ostatnie odkrycie"

Jaki składnik najlepiej radzi sobie z ujednoliceniem koloru skóry i zwalczaniem przebarwień? Oczywiście, że witamina C. Garnier wykorzystał jej wyrównujące koloryt właściwości w swoich dwóch serach: Rozświetlającym Serum na Noc Garnier Vitamin C, w którym użyto czystej formy witaminy C w wysokim 10 proc. stężeniu oraz Vitamin C Serum na dzień z 3.5 proc. kompleksem witaminy C.

Według producenta już po sześciu dniach stosowania Serum na przebarwienia cera ulega rozjaśnieniu. Badania kliniczne potwierdzają także, że po dwóch miesiącach regularnego stosowania serum na noc zauważalnie zmniejszają się drobne linie i przebarwienia.

Testerki Klubu Świadomej Konsumentki potwierdzają, że oba kosmetyki widocznie poprawiają koloryt skóry. Według nich Serum na przebarwienia dobrze nawilża, rozświetla, a do tego szybko się wchłania i nadaje się pod makijaż.

Serum na przebarwienia Garnier to sztos! Lekkie i szybko się wchłania, wygładza i rozjaśnia przebarwienia. Pozostawia skórę w widocznie lepszej kondycji. To mój zdecydowany hit i odkrycie ostatnich testów.

98%

testerek po testowaniu Garnier Vitamin C Serum na przebarwienia zauważyło, że ich cera stała się gładsza i bardziej jednolita.

Wśród najczęściej wymienianych przez testerki zalet serum na noc znalazły się:

 • rozjaśnienie przebarwień,
 • szybko widoczne efekty,
 • zapach,
 • lekka konsystencja,
 • łatwa aplikacja.
97%

testerek potwierdza, że po stosowaniu Rozświetlającego Serum na Noc Garnier Vitamin C cera jest widocznie rozświetlona i pełna blasku.

© materiały partnera

"Najlepsza maska do włosów, którą stosowałam"

Recenzentki otrzymały także dwa produkty do pielęgnacji włosów:

 • maskę do włosów suchych – Garnier Fructis Hair Food Banana, której zadaniem jest sprawić, że włosy będą bardziej nawilżone, miękkie oraz łatwe w rozczesywaniu,
 • maskę do włosów puszących się i niesfornych – Garnier Fructis Hair Food Cocoa, która wygładza i odżywia włosy.

Oba produkty mają w składzie odżywcze kompleksy w tym Omega 6,9, masło shea oraz wyciągi z banana i kakaowca.

95%


testerek zauważyło, że ich włosy stały się gładsze dzięki masce Garnier Fructis Hair Food Cocoa.

Testerki potwierdzają, że maski Fructis Hair odżywiają włosy, ułatwiają ich rozczesywanie, wygładzają i dodają blasku, a przy tym nie obciążają włosów i nie powodują szybszego przetłuszczania się pasm.

Garnier Fructis Hair Food Banana to cudo zamknięte w opakowaniu. Idealna konsystencja. Czuć, że jest treściwa. Nie obciąża cienkich włosów. Doskonale nawilża. Włosy są miękkie i gładkie w dotyku.

Dziewczyny wprost pokochały zapachy obu masek i ich kremową konsystencję. Dzięki temu stosowanie tych produktów było dla nich dużą przyjemnością i namiastką domowego spa. A przecież o to także chodzi w domowej pielęgnacji. Ma być skuteczna i przyjemna. Ta zasada sprawdziła się w przypadku produktów Garnier.

Maska Garnier Fructis Hair Food Cocoa to rewelacyjny produkt, wygładza włosy, nawilża i nie ma problemów z rozczesywaniem.

94%

recenzentek uważa, że maska Garnier Fructis Hair Food Cocoa rozwiązała ich problem puszących się włosów.

"Te kosmetyki z pewnością pozostaną ze mną na długo"

Zarówno sera, jak i maski do włosów Garnier wywarły na naszych testerkach bardzo pozytywne wrażenie. Wśród opinii przesłanych po zakończonych testach przeważają głosy zadowolenia. Dziewczyny są do tego stopnia zadowolone z efektów testowania, że część z nich przyznaje, że włączy recenzowane kosmetyki do swojej regularnej pielęgnacji i będzie polecać je przyjaciółkom.

Przyznane odznaki

przyjemny zapach
kupię go ponownie