GwiazdyCatherine Zeta-Jones zdradza tajemnice

Catherine Zeta-Jones zdradza tajemnice

Catherine Zeta-Jones zdradza tajemnice
Źródło zdjęć: © AFP

24.07.2013 15:55, aktual.: 24.07.2013 20:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Catherine Zeta-Jones wyjawiła sekret swojego udanego małżeństwa z Michaelem Douglasem. Para pozostaje w szczęśliwym związku już od 13 lat.

Catherine Zeta-Jones wyjawiła sekret swojego udanego małżeństwa z Michaelem Douglasem. Choć parę dzieli wynosząca 25 lat różnica wieku, Zeta-Jones i Douglas są w szczęśliwym związku już od 13 lat.
- Co jest naszą tajemnicą? Szacunek, przestrzeń i poczucie humoru - oznajmiła aktorka. - Spędzamy razem dużo czasu, więc ważne jest, aby każde z nas miało swoją przestrzeń.

- Ostatnio zdecydowaliśmy się postawić dobudówkę przy naszym domu, w której można się ukryć i pobyć samemu. Jest tam telewizor, nasza córka przyprowadza tam koleżanki. Czasami spędzam tam całe dnie.

Gwiazda dodała także, że choć z pozoru ona i jej mąż są kompletnie różni, wiele ich łączy.

- Michael kocha planować, organizować, cały czas przegląda kalendarz i sprawdza terminy - opowiada Zeta-Jones. - Ja jestem spontaniczna. Budzę się rano i pytam go, co będziemy dziś robić. To zabawne, ale mimo wszystko jesteśmy do siebie podobni, pomimo różnicy wieku. Jesteśmy wyluzowani i zrelaksowani w podejściu do naszej relacji.

Dorobek aktorki zamyka komedia akcji "Red 2", a jej męża - film "Behind the Candelabra".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także