GwiazdyFani chcą Matta Bomera jako Greya

Fani chcą Matta Bomera jako Greya

Fani chcą Matta Bomera jako Greya
Źródło zdjęć: © AFP
09.09.2013 21:19, aktualizacja: 09.09.2013 22:33

W tym tygodniu ogłoszono, iż Dakota Johnson i Charlie Hunnam zagrają główne role w ekranizacji powieści "Pięćdziesiąt twarzy Greya" E.L. James. Wybór nie spotkał się z aprobatą fanów książki.

W tym tygodniu ogłoszono, iż Dakota Johnson i Charlie Hunnam zagrają główne role w ekranizacji powieści "Pięćdziesiąt twarzy Greya" E.L. James. Wybór nie spotkał się z aprobatą fanów książki. Sympatycy historii o związku pomiędzy Anastasią Steele, absolwentką uniwersytetu, a młodym biznesmenem, Christianem Greyem postanowili sporządzić petycję i wymusić zmianę obsady.

Na Change.org zebrali już blisko 20 tysięcy podpisów, domagając się, by w rolach głównych pojawili się Matt Bomer (na zdjęciu) i Alexis Bledel.

Charlie Hunnam jest gwiazdorem serialu "Synowie Anarchii", a niedawno można go było podziwiać na dużym ekranie w "Pacific Rim". Dakota Johnson to 23-letnia córka Dona Johnsona i Melanie Griffith, modelka i aktorka.

Za kamerą adaptacji staje Sam Taylor-Johnson. Autorami scenariusza są Kelly Marcel i Michael De Luca. Dana Brunetti produkuje. Premierę ekranizacji "Pięćdziesięciu twarzy Greya" zaplanowano na 1 sierpnia 2014.

Powieść James stała się światowym bestsellerem i została przetłumaczona na 50 języków oraz rozeszła się w 70 milionach egzemplarzy.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl