Trwa ładowanie...

Lakiery w kolorach nude i tatuaże na paznokcie

Odcienie nude i pastele nigdy nie wychodzą z mody. Lakiery z letniej kolekcji dedykowane są przede wszystkim kobietom, które lubią krótkie paznokcie. To bardzo przyjemne, subtelne kolory.
Share
Lakiery w kolorach nude i tatuaże na paznokcie
Źródło: Bourjois
d2av421

Odcienie nude i pastele nigdy nie wychodzą z mody. Lakiery z letnich kolekcji dedykowane są przede wszystkim kobietom, które lubią krótkie paznokcie.

Lakiery w kolorach nude i tatuaże na paznokcie - marka Bourjois od czerwca wprowadza na rynek nowe produkty kosmetyczne.

W tym sezonie Bourjois koncentruje się na stylizacji paznokci w najczystszej postaci. Oferuje uwodzicielskie odcienie lakieru do paznokci: nude i pastele. W bardzo kobiecej kolekcji znajdują się także tatuaże dla „eleganckiej, poetycko minimalistycznej sztuki stylizacji paznokci”.

d2av421

Gama So Laque to jedna z najbardziej popularnych kolekcji Bourjois. Winylowa formuła lakieru So Laque zapewnia niezwykłe efekty i pokazuje kolor w najlepszym możliwym wydaniu. Subtelnie go wzmacnia i sprawia, że wykończenie jest bardzo kobiece.

Aplikator został tak zaprojektowany, abyś mogła precyzyjnie nakładać lakier na paznokcie. Wyprofilowany pędzelek zapewnia kontrolę nad malowaniem. Odcienie nude i pastele nigdy nie wychodzą z mody. Lakiery z najnowszej kolekcji dedykowane są przede wszystkim kobietom, które lubią krótkie paznokcie. To bardzo przyjemne, subtelne kolory.

(fot. Bourjois)

informacja prasowa

Lakiery do paznokci w niskich cenach na Allegro. Sprawdź!

d2av421

Podziel się opinią

Share
d2av421
d2av421