UrodaModne tatuaże dla pań

Modne tatuaże dla pań

Modne tatuaże dla pań
Źródło zdjęć: © Instagram.com | robertastore
28.06.2018 20:45, aktualizacja: 02.07.2018 13:00

Modne tatuaże dla pań to przede wszystkim łagodne, kolorowe wzory, które podkreślają delikatną kobiecą naturę. Ta trwała ozdoba na ciele powinna być przede wszystkim kwestią indywidualną, ale istnieje kilka wzorów, które nigdy nie wyjdą z mody i nie stracą na popularności.

Modne tatuaże w kwiatowe wzory

Modne tatuaże przedstawiające kwiaty to już klasyka gatunku. Kwiaty są symbolem kobiecości, piękna życia i urody. Nic więc dziwnego, że decyduje się na nie wiele dziewczyn. Popularne są przede wszystkim kolorowe bukiety, duże pojedyncze kwiaty oraz oryginalne płatki. Te piękne wzory tatuaży najlepiej wyglądają na plecach, nadgarstkach, przedramieniu i udach. Modne tatuaże nie powinny być zakrywane, dlatego warto dobrze przemyśleć wybór miejsca, które będziemy chciały ozdobić. Kwiatowe tatuaże to coś dla pań, które cenią sobie oryginalne wzory, żywe kolory i nietuzinkowe połączenia. Oczywiście klasyczne biało-czarne tatuaże również należą do grona faworytów. Ile charakterów, tyle pomysłów.

Obraz
© Instagram.com | theplastichand,melina.ink,huahine_tattoo,pirkstudios

Modne tatuaże – kultowy łapacz snów

Modne tatuaże, które przedstawiają łapacz snów są popularne już od kilku sezonów. Tatuażyści prześcigają się w tworzeniu niepowtarzalnych wzorów, przez co dostępnych jest ogrom gotowych propozycji. Ten wzór ma nie tylko walory estetyczne. Jeśli wierzyć przesądom, ma on przyciągać dobrą energię, odstraszać złe moce i przynosić szczęście. Nie wierzycie w zabobony? Nic nie szkodzi – modne tatuaże mają przede wszystkim cieszyć oko. Jeśli zdecydujecie się na wykonanie łapacza snów, najlepszym miejscem będzie bez wątpienia biceps, plecy oraz nogi. Niektóre panie uważają, że doskonale prezentuje się również na brzuchu.

Obraz
© Instagram.com | samozaart,rubendedenedetti,scorpioztatz,ingravity_art

Modne tatuaże – napisy

Choć napis na ciele powinien być mocno przemyślany, wiele osób decyduje się na wytatuowanie imion bliskich, popularne są także tatuaże daty oraz motywujące maksymy. Modne tatuaże napisy zdobione są również motywami roślinnymi. Róże, tulipany, stokrotki – wybór jest nieograniczony. Jeśli decydujemy się na kolorowy tatuaż, warto dokładnie go pielęgnować, by wykorzystane barwniki zbyt szybko nie wyblakły. Odpowiednia pielęgnacja ciała, stosowanie nawilżających oliwek (najlepsze będą kosmetyki dla niemowląt)
, zabezpieczanie tatuaży przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym (stosowanie kremów z wysokimi filtrami) powinny sprawić, że nasze modne tatuaże będą wyglądać świeżo. Napisy wykonywane są głównie za pomocą małej czcionki, warto więc się starać, by litery się nie zlały, a tym samym nie zniwelowały efektu.

Obraz
© Instagram.com | wegemilf_my_life,13sergeybravo666,massimo.fasolo,ale.nnn

Modne tatuaże z motywem zwierzęcym

Modne tatuaże, szczególnie wśród młodych dziewcząt, to również te przedstawiające zwierzęta. Popularne są motyle, ptaki oraz wilki. Subtelne ozdoby świetnie prezentują się na stopach, kostkach, nadgarstkach i ramionach. To idealna opcja dla pań, które nie chcą przesadzić z ogromnym wzorem, a chciałyby mieć tę oryginalną ozdobę ciała. Modne tatuaże ze zwierzętami to pojedyncze wzory, wykonane prostą i delikatną linią. Wszystko jednak zależy od naszej wyobraźni.

Obraz
© Instagram.com | engelstattoo,ferajna_tattoo