ycipk-1g9fg2

Najmodniejsze monokini

Według jednych monokini jest tym samym, co kostium jednoczęściowy i czymś zupełnie innym niż bikini. Według innych – monokini jest czymś pomiędzy jednym a drugim. Jeszcze inni twierdzą, że to zwykłe bikini z częściami połączonymi paseczkami lub koronką. Sezon kąpielowy w pełni, więc jeśli nie lubimy bikini, a chcemy pokazać nieco ciała i opalenizny – wybierzmy monokini.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monokini to połączenie bikini i kostiumu jednoczęściowego
Monokini to połączenie bikini i kostiumu jednoczęściowego (zalando.pl)
ycipk-1g9fg2

Najmodniejsze monokini black

Niedawno na profilach w mediach społecznościowych gwiazd i na wybiegach największych projektantów zaczęliśmy podziwiać modele kostiumów kąpielowych monokini, czyli bikini, w których górę i dół połączono za pomocą skąpych pasków, panelu koronki lub innych delikatnych elementów. Monokini może być też określane jako bardziej wycięty kostium jednoczęściowy.

ycipk-1g9fg2

Obecnie najmodniejsze kostiumy kąpielowe to ani skąpe bikini z samych paseczków i trójkącików, ani zabudowana, klasyczna tuba na ramiączkach – lecz właśnie monokini. To oryginalny sposób na to, aby zabłysnąć na plaży, ale mieć możliwość okrycia brzuszka kilkoma paseczkami. Równocześnie zakryte i odkryte ciało to jeden z bodźców, który najbardziej pobudza męską wyobraźnię – który model jest najlepszy i co musisz wiedzieć zanim kupisz strój kąpielowy?

Obecnie oferta projektantów obfituje w kreatywne rozwiązania i nowe podejście do tematu. Nowoczesny kostium ma także zdobić. Jeśli chcemy się wyróżnić, samo odkryte ciało już nie wystarczy, bo — jak pokazuje historia modowych skandali — odkryte zostało już wszystko. Teraz naszą fantazje pobudzają ciała częściowo zakryte mgiełkami, koronkami i elementami, które bardziej przypominają biżuterię.

Jasne monokini w wersji minimal

ycipk-1g9fg2

Panie często nie potrafią dopasować odpowiedniego kostiumu kąpielowego i męczą się ze zbyt małymi miseczkami. W monokini nie ma tego problemu, a seksapil pozostaje.

Ciekawym modelem monokini, które najczęściej możemy podziwiać w najnowszych kolekcjach, jest jednoczęściowy kostium z mocno wyciętymi bokami eksponujący boki brzucha. Góra takiego monokini jest połączona z dołem na zasadzie odwróconych części, krótkiego łącznika nieco powyżej pępka. Zarówno góra, jak i dół takiego monokini trzymają się wtedy miejsca, staniczek nie przekręca się ani nie opada – to samo dotyczy dołu. Równocześnie mamy szansę złapać nieco opalenizny.

W wersji dla pasjonatów mody możemy dobrać do monokini kolorowe pilotki i sandały z pomponami. Trudno o lepszą stylizację na plażę.

ycipk-1g9fg2

Czarne monokini z ażurem

Wyjątkowo kuszącą opcją monokini są ażury na biodrach i bokach. Wszystkie części ciała, które chcemy zakryć, są ukryte pod litym materiałem, zaś boki eksponujemy za pomocą delikatnej koronki albo ażurowych elementów.

Monokini ze sznureczkami na plecach

ycipk-1g9fg2

Luksusowe monokini to czysta zabawa formą. Bikini, do którego mamy dołączony zestaw sznureczków, który równocześnie odkryje i zakryje plecy. Oto czysta fantazja projektantów kostiumów kąpielowych.

Jasne i zabudowane monokini

Najbliższe klasycznemu kostiumowi kąpielowemu jest monokini z głębokim wycięciem, gdzie między piersiami kostium przytrzymuje taśma oraz z koronkowymi, dużymi wstawkami na biodrach i brzuchu. Trudno wyobrazić sobie, aby tyle było równocześnie zakryte i odkryte.

ycipk-1g9fg2

Do monokini w tym typie wystarczy kolorowy plecak, szorty i modna bomberka na lato, aby stworzyć świetną stylizację na festiwal. Do tego kolorowe sandały i możemy ruszać w drogę. Poza komfortem monokini intryguje też aspektem dekoracyjnym - niektóre modele nie potrzebują już żadnych ozdób.

Narzutka na kostium kąpielowy

Projektanci wychodzą obecnie ze swoją ofertą do kobiet, które mają do ukrycia na przykład brzuszek po ciąży. Dla nieśmiałych i niepewnych swojej sylwetki polecamy zwrócić uwagę na ładne i kobiece narzutki na kostiumy kąpielowe. Monokini pozwoli nam co nieco ukryć, a całości dopełni pareo lub sukienka plażowa. Możesz w niej przejść z samochodu lub hotelu na plażę, komfortowo i na luzie.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1g9fg2

ycipk-1g9fg2
ycipk-1g9fg2