Trwa ładowanie...
d2nb73f
16-latka maluje na liściach. Jej prace podbijają Instagram
x-news.pl [x]
malarstwo

16-latka maluje na liściach. Jej prace podbijają Instagram

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2nb73f

Pasją 16-letniej Joanny Wirażki jest malarstwo. Jednak materiał, na którym tworzy jest dość niecodzienny - nastolatka maluje na... liściach. Skąd taki pomysł?

Joasia zaczynała od malowania na płótnie i różnego rodzaju papierze. Dopiero potem pojawiły się liście. Po tym, jak 16-latka zamieściła zdjęcia swoich prac na Instagramie zdobyła ogromną popularność za granicą. Zainteresowały się nią media ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemiec, a nawet Chin. Nastolatka ma już 20 tysięcy obserwujących, a liczba wciąż rośnie.

d2nb73f

- Kiedy namalowałam pierwszego liścia, miałam już konto na Instragamie. Postanowiłam wstawić zdjęcie swojego rysunku - mówi nastolatka. Wtedy pojawili się pierwszy obserwatorzy. I dodaje: - Mój dziadek był pierwszym nauczycielem, pokazał mi podstawy, perspektywę - powiedziała Wirażyk w "Dzień Dobry TVN". - Asia robi to po prostu od tak, siada, ma jakiś pomysł i rysuje. Jesień to dla niej sklep z materiałami. Cała rodzina biega i zbiera liście po parku - zdradza jej mama, Anna Wirażka.

d2nb73f

Podziel się opinią

Share
d2nb73f
d2nb73f