Trwa ładowanie...

21-latka za stara dla 84-letniego Hugh Hefnera!

W 2008 roku Karissa Shannon i jej siostra bliźniaczka Kristina wprowadziły się do rezydencji szefa "Playboy'a" Hugh Hefnera. Dzieliły nawet łazienkę z ówczesną ulubienicą kobieciarza - Holly Madison. Co ciekawe, siostry wcale nie były ładne ani hojnie obdarzone przez naturę. Sielanka trwała przez 2 lata. Ponoć 84-letni Hefner wyrzucił Shannon ze swojego domu, bo uznał, że jest dla niego za stara!

Share
21-latka za stara dla 84-letniego Hugh Hefnera!Źródło: AFP
d2171gj

W 2008 roku Karissa Shannon i jej siostra bliźniaczka Kristina wprowadziły się do rezydencji szefa "Playboy'a" Hugh Hefnera. Co ciekawe, siostry wcale nie były ładne ani hojnie obdarzone przez naturę - oczywiście jak na wzorzec z magazynu swojego mentora. Sielanka trwała przez 2 lata. Ponoć 84-letni Hefner wyrzucił 21-letnią Karissę ze swojego domu, bo uznał, że jest dla niego za stara!

"Kariera" jasnowłosych sióstr Shannon nabrała tempa, gdy wprowadziły się do jego rezydencji. Wystąpiły w programie reality show "The Girls Next Door" ukazującym życie króliczków w słynnej Playboy Mansion. Karissa była partnerką słynnego i bardzo bogatego starca.

(fot. AFP)
Źródło: (fot. AFP)

Był w niej zakochany po uszy! Niestety po jakimś czasie znudził się swoją przyjaciółką i wyrzucił ją ze swojego serca i... luksusowej rezydencji.

d2171gj

Jednym z powodów rozstania było też złamanie reguły numer jeden przez pannę Shannon. Sprowadzała do willi Hefnera mężczyzn, co było zabronione. Jej następczynią została Crystal Harris. Z kolei w sercu Karissy zagościł Sam Jones III, amerykański aktor grający głównie w serialach.

Bliźniaczki będzie można zobaczyć w epizodzie w najnowszym filmie Sofii Coppoli "Somewhere" ze Stephenem Dorffem w roli głównej. Hugh Hefner jest starszy od Karissy o 63 lata i pogardził nią m.in. z powodu jej wieku. Świat stanął na głowie?

d2171gj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2171gj
d2171gj