Trwa ładowanie...
d4fm6l8

7-letni Marcel szuka partnerki. Na razie tańczy samotnie i… wzrusza internautów

Waży zaledwie 18 kilogramów i ma 113 centymetrów wzrostu. Jest przy tym przeuroczy i świetnie się rusza! W sieci pojawiło się video, na którym 7-letni Marcel z Gdańska w pojedynkę (!) tańczy choreografię tańca towarzyskiego i szuka partnerki. Udało nam się skontaktować z jego mamą i wiemy kogo dokładnie poszukuje chłopiec.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
7-letni Marcel szuka partnerki. Na razie tańczy samotnie i… wzrusza internautów
(Facebook.com, Fot: fot. Dance House)
d4fm6l8

Waży zaledwie 18 kilogramów i ma 113 centymetrów wzrostu. Jest przy tym przeuroczy i świetnie tańczy. W sieci pojawiło się video, na którym 7-letni Marcel w pojedynkę (!) tańczy taniec towarzyski.

– Cześć, jestem Marcel. Mam siedem lat i szukam partnerki do tańca – tak rozpoczyna się poruszające video, które trwa niewiele ponad dwie minuty. 7-latek na wielkiej sali, w otoczeniu luster i świateł, w pojedynkę prezentuje swoje umiejętności. Od małego tancerza trudno oderwać wzrok!

– Bardzo zaskoczyła nas pozytywna reakcja na nasze nagranie. Piszą do nas ludzie z całej Polski, życzą powodzenia i gratulują synka. To video niespodziewanie poruszyło ludzkie serca – mówi mama chłopca, Beata Czarnecka.

d4fm6l8

Marcelek trenuje taniec towarzyski w jednej z gdańskich szkół dopiero od czterech miesięcy, bo wcześniej zwyczajnie... nie chciał. W końcu przyszła jednak odpowiednia pora i 7-latek w asyście taty-nauczyciela rozpoczął treningi. Brakuje mu jednak pary. Kogo szuka?

– Najlepiej, by ta dziewczynka też była drobna. Poza tym musi mieć taniec w sobie i iść przez życie tanecznym krokiem, bo taki właśnie jest Marcel. Poza tym ważne żeby się polubili, bo dzieci w tym wieku przede wszystkim mają się na parkiecie bawić – dodaje Beata Czarnecka.

Choć oficjalny nabór do szkoły odbędzie się dopiero we wrześniu, już teraz można kontaktować się z rodzicami Marcela poprzez stronę szkoły na facebooku.

d4fm6l8

Podziel się opinią

Share

d4fm6l8

d4fm6l8