Trwa ładowanie...
d1i68ve
Informacja prasowa
miszmasz

7 powodów dla których warto odwiedzić targi Slow Fashion #8 - Wiosna

Już 11 i 12 marca odbędzie się 8 edycja targów Slow Fashion. Przyjrzeliśmy się bliżej temu wydarzeniu i mamy aż 7 powodów dla których naprawdę warto tam być!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
7 powodów dla których warto odwiedzić targi Slow Fashion #8 - Wiosna
(Materiały prasowe)
d1i68ve

Premierowe kolekcje polskich projektantów

Targi Slow Fashion to największe wydarzenie na którym poznasz najnowsze kolekcje polskich twórców Slow. Co to znaczy? Premierowe sztuki, oryginalne egzemplarze, wyjątkowy design. Do tego szyte w Polsce, z najlepszych materiałów. Na miejscu znajdziesz strefy: Moda Premium, Casual, Elegance, Street oraz Kids. Organizatorzy zadbają również o szeroki wybór dodatków i akcesoriów.

Materiały prasowe

Strefa Męska

Jeśli dotychczas musiałaś zaciągnąć siłą na targi swojego chłopaka, to teraz przyjdzie sam! Powodem ku temu jest Strefa Męską, dzięki której w jednym miejscu panowie znajdą dla siebie ubrania, dodatki, akcesoria. Do tego na miejscu będzie stoisko barbera oraz studio tatuażu. Dla każdego coś dobrego!

d1i68ve

Bawialnia dla dzieci

To obowiązkowy punkt każdych targów Slow Fashion. Na najmłodszych czekają atrakcję przygotowane przez Mysie Harce, takie jak kolorowanki XXL, zmywalne tatuaże czy tworzenie baśniowych dekoracji wnętrz. Warto odwiedzić również fundację Family for Family, która zajmuje się kojarzeniem rodzin uprzywilejowanych z mniej zamożnymi oraz umożliwia wymianę ubrań i butów między nimi. Akcję edukacyjne przygotowuje też Fundcja La Strada.

Strefa ciało

Na wiosnę warto odświeżyć nie tylko swoją garderobę ale i ciało. Pomoże w tym bezpłatna analiza włosów specjalistów Shake Your Head. Do tego dobrze zaopatrzyć się w naturalne kosmetyki produkowane w polskich manufakturach. O nasz odpowiedni relaks zadbają masażystki z ThaiSun – salonu masażu tajskiego.

„Kupuj Lepsze Ubrania”

Hasło targów zachęca nas do tego żeby ograniczyć konsumpcje i dokonywać świadomych wyborów. Decyzje, które podejmujemy mają znaczący wpływ na środowisko oraz rozwój lokalnych biznesów. Misją targów Slow Fashion jest uświadomienie procesów zachodzących w modzie oraz wspieranie polskich twórców. Warto przyjść na targi poznać projektantów i ich kolekcje oraz przekonać się, że warto wybrać jakość a nie ilość.

Warsztatownia

Targi Slow Fashion to również okazja do poznania idei Slow Life. Dzięki temu goście targów mogą poczuć się jak twórcy i sami uszyć np. worek na maszynie do szycia Juki. Wejście w sezon wiosenny nie obejdzie się również bez kwiecistego wianka, który będzie można własnoręcznie uwić. Ostatnia aktywność to tworzenie nadruków na torby i tiszerty. Do wyboru będą hasła związane ze Slow ale również będzie można samemu przygotować autorski nadruk.

PGE Narodowy

Miejsce, które przyciąga jak magnez. To doskonała okazja by przyjść z rodziną na spacer, pojeździć na rolkach albo desce na promenadzie i zrobić przystanek przy food truckach. To również możliwość by zwiedzić PGE Narodowy z przewodnikiem lub samemu eksplorować teren. Miejsce ma znaczenie i organizatorzy targów Slow Fashion doskonale o tym wiedzą!

Targi Slow Fashion #8 - Wiosna
Kiedy: 11 i 12 marca r.
Gdzie: PGE Narodowy (aleja Józefa Poniatowskiego 1)
Godziny otwarcia: 11.00 – 19.00
Wstęp na wydarzenie: 10 PLN / 2 dni, dzieci i młodzież do lat 12 wstęp bezpłatny.

d1i68ve

Podziel się opinią

Share

d1i68ve

d1i68ve