Trwa ładowanie...

7heaven - seksowna bielizna, która łączy w sobie elegancję z wyrafinowaniem

Marka 7heaven powstała w Warszawie zaledwie 5 lat temu a już udało się jej zbudować rozpoznawalność w ponad 20 krajach na całym świecie. Co wyróżnia ten dynamicznie rozwijający się brand?

Share
7heaven - seksowna bielizna, która łączy w sobie elegancję z wyrafinowaniem
Źródło: Materiały prasowe
daj8hvd

Bielizna erotyczna - wyraz pewności siebie

Bielizna marki 7heaven pomaga kobietom przełamać nieśmiałość, budować pewność siebie i przejąć inicjatywę. Bielizna erotyczna marki 7heaven łącząca w sobie wyrafinowanie i zmysłowość z ponadczasowym stylem i elegancją podbiła serca kobiet, wpłynęła na ich dobre samopoczucie i dobre relacje w związku. W ciągu ostatniego roku na polskim rynku odnotowano znaczny wzrost sprzedaży bielizny erotycznej. Do tendencji zwyżkowej w tym segmencie z pewnością przyczyniła się marka 7heaven, której celem jest budowanie poczucia pewności siebie kobiet oraz przełamywanie barier i stereotypów. Bielizna 7heaven jest skierowana do osób, które poszukują odmiany i ostrzejszych akcentów, bez przekraczania granicy dobrego smaku. Projekty tej marki są wyjątkowe, trafiające w gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Co wyróżnia markę 7heaven?

Kolekcje marki 7heaven opierają się na kompromisie pozornych sprzeczności - są odważne ale eleganckie, wytworne i z klasą. Zakładając tak zmysłową i wyrafinowaną bieliznę nawet dotychczas nieśmiała kobieta może poczuć się pewna siebie, dominująca i odważna.

Bieliznę i dodatki firmy 7heaven bez wątpienia wyróżnia wysoka jakość materiałów, pochodzących głównie z rynku europejskiego, zachowanie dbałości o szczegóły i poziom wykonania. Wszystkie kolekcje bielizny szyte są od początku do końca w Polsce, w związku z czym posiadają niepodważalną przewagę jakościową nad popularną, tanią bielizną erotyczną pochodzącą z rynku azjatyckiego. Marka 7heaven nie podąża za obowiązującymi trendami lecz je wyznacza, co bez wątpienia stanowi o jej wyjątkowości. Produkty pozytywnie wyróżniają się wśród setek dostępnych w internecie modeli taniej i słabej jakości bielizny erotycznej niepowtarzalnym stylem. Jest to marka dla świadomych siebie kobiet, które nie akceptują w swoim życiu bylejakości i kierują się w swoich wyborach dobrym smakiem i wysoką jakością.

daj8hvd

W skład większość dostępnych modeli wchodzi najczęściej kilka elementów, uzupełnionych o dodatki takie jak pończochy lub inne gustowne akcesoria, dzięki czemu ich zakup tworzy wyjątkową, elegancką całość. O jakości produktów marki po za wysokiej jakości materiałami i wykonaniem świadczy również sposób ich pakownia, każdy model bielizny dostarczany jest w ekskluzywnym pudełku, opatrzonym zdjęciem oraz logo.

Co różni bieliznę erotyczną od bielizny "codziennej"

Różnicę pomiędzy bielizną zwykłą i bielizną erotyczną najlepiej można wyjaśnić na podstawie języka angielskiego, który posiada całkowicie osobne określenia dla obu tych kategorii. Angielskie "underwear" określa dosłownie bieliznę znajdującą się pod ubraniem i to słowo nie potrzebuje tak naprawdę żadnych dodatkowych definicji. Drugim słowem jest pochodzące z języka francuskiego "lingerie", odnoszące się wyłącznie do damskiej bielizny, cechującej się atrakcyjnością, zmysłowością, kusząca i intrygująca. Podsumowując taką zmysłową bieliznę kobieta chce zaprezentować na sobie swojemu partnerowi, w przeciwieństwie do tej zwykłej, codziennej, noszonej pod ubraniem i zapewniającej higienę i ochronę skóry.

Dla kobiet bielizna erotyczna jest najczęściej narzędziem, dzięki któremu mogą wyeksponować, zaprezentować i poczuć swoją kobiecość i zmysłowość. Dzięki założeniu takiej wyszukanej, intrygującej bielizny marki 7heaven każda kobieta może poczuć się pewna siebie i bez problemu przejąć inicjatywę i rozbudzić wyobraźnie partnera, pokazując swoje inne, kuszące, drapieżne i odważne oblicze.

Pełna kolekcja marki 7heaven dostępna jest w sklepie SiSi.pl

daj8hvd

Kolekcja 2019 - na co warto zwrócić uwagę?

Katalog najnowszej kolekcji bielizny erotycznej 7heaven otwiera linia sukienek i szlafroków, w której dominują pięknie przylegająca do ciała tkanina wetlook, koronki, suwaki, klamry oraz wiązania. Znajdziemy tutaj zarówno bardziej zachowawcze, pobudzające wyobraźnie modele takie jak Paule, Neona, Alderetes czy Arica jak i pełne pikanterii modele dla najodważniejszych kobiet, takie jak Oxana czy Berisso. Kolejnym punktem katalogu są niezwykle zmysłowe body, koronkowe czy wykonane z imitującej lateks tkaniny wetlook lub siateczki, często z wszytymi intrygującymi ćwiekami lub suwakami. Flagowymi produktami marki 7heaven są tzw. catsuits czyli erotyczne kombinezony, szczególnie polecamy zwrócić uwagę na model Sheila - wykonany ze sznurowanej na długości całych nóg i rąk tkaniny wetlook z wbudowanym od dekoltu aż do wysokości pępka suwakiem. Mówiąc o bieliźnie erotycznej nie można zapomnieć o gorsetach i pończochach, te oferowane przez 7heaven niewątpliwie wyróżniają się nietypowym, ekskluzywnym designem oraz wyjątkową jakością. Kolejnym punktem katalogu prezentującego najnowszą bieliznę marki są elastyczne hosiery, wykonane w całości z materiału przypominającego koronkowe rajstopy. Wszystkie hosiery - kombinezony bodystocking posiadają intrygujące udogodnienie w postaci wycięcia w kroku. W najnowszej kolekcji znalazły się również różnego rodzaju pobudzające zmysły majteczki, mniej lub bardziej zabudowane, wykonane z siateczki, koronki czy materiału imitującego lateks. Katalog zamyka kategoria, która doskonale dopełni każdą bieliznę erotyczną - akcesoria erotyczne. Możemy wybierać spośród etoli z piór, kajdanek, tajemniczych masek rodem z książki "50. Twarzy Greya" oraz różnego rodzaju wymyślnych pejczy.

W kolekcji zdecydowanie dominuje klasyczny dla tego typu bielizny kolor czarny, ale zwolenniczki bardziej nietypowych i dziewczęcych odcieni również znajdą coś dla siebie - 7heaven zaprojektował część modeli w kobiecym różu oraz drapieżnym fiolecie.
Podsumowując, oferta marki 7heaven jest wyjątkowa - obejmuje wysokiej jakości bieliznę erotyczną szytą w Polsce z europejskich materiałów i adresowana jest do świadomych kobiet ceniących ekskluzywne produkty.

daj8hvd

Podziel się opinią

Share
daj8hvd
daj8hvd
Strona Główna WP