GwiazdyAgata Buzek rozwodzi się z mężem

Agata Buzek rozwodzi się z mężem

Agata Buzek rozwodzi się z mężem
Źródło zdjęć: © Forum
Aleksandra Hangel
07.05.2018 06:52

W 2005 roku Agata Buzek pojechała na Ukrainę. W Charkowie spotkała jego. Adama Mazana. Wyznawali te same wartości i bardzo się zakochali. Niestety, miłość nie przetrwała i właśnie podjęli decyzję o rozwodzie.

Panował mróz, była niewyspana, zmęczona i miała czerwony nos. W jednym z wywiadów Agata Buzek wspomina, że w takich właśnie okolicznościach poznała Adama Mazana.

Kiedy wrócili razem do kraju, od razu się zaręczyli. 30 września 2006 r. wzięli ślub. Był skromny, spokojny, w gronie najbliższych im osób. Ponieważ oboje deklarowali, że są bardzo wierzący, wiedzieli, że po ślubie spędzą razem całe życie.

Kupili razem dom pod Warszawą i celebrowali w nim każdą wolną chwilę. Chociaż nie było tych chwil zbyt wiele, wyglądali na szczęśliwych.
Po 12 latach postanowili, że się rozwodzą.

W rozmowie z "Dobrym tygodniem" znajoma pary tłumaczy, że "zdecydowali się pójść każde w swoją stronę już jakiś czas temu, ale zrobili to po cichu i kulturalnie. Oboje są bardzo religijni i ten ich ślub miał być jeden na całe życie. A nie był".

Do rozwodu mogła przyłożyć się sama Buzek. Po 7 latach małżeństwa paparazzi przyłapali ją na romantycznej kolacji z innym mężczyzną. Już wtedy mówiło się o ich rozwodzie, ale para znów zaczęła pojawiać się publicznie. Plotki ucichły, ale jak widać, problem pozostał.

W tych trudnych chwilach Agata Buzek może liczyć na rodziców, którzy wspierają ją całym sercem. Mają nadzieję, że uda jej się na nowo poukładać życie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta