ycipk-46gbqx

Agnieszka Hyży staje w obronie męża. "To krzywdzące i smutne"

Od 4 lat Grzegorz Hyży jest mężem Agnieszki Popielewicz. Oboje mają na koncie nieudane małżeństwa, których owocem są dzieci. To muzykowi jednak dostaje się za rzekome niewywiązywanie się z obowiązków rodzicielskich. Prezenterka postanowiła odpowiedzieć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grzegorz i Agnieszka Hyży są razem od kilka lat
Grzegorz i Agnieszka Hyży są razem od kilka lat (East News)
ycipk-46gbqx

Swego czasu informacja o związku Hyżego z Popielewicz elektryzowała media. Kolorowa prasa rozpisywała się na temat ich byłych małżonków - zwłaszcza eksżony muzyka. Maja Hyży sama dolała oliwy do ognia, gdy w jednym z wywiadów zarzuciła Grzegorzowi, że nie pomaga jej przy synach.

Słowa piosenkarki odbiły się szerokim echem i mimo że zakopała już topór wojenny z ojcem chłopców, to ciągnie się za nim opinia tego "złego". Agnieszka Hyży z kolei słyszała o sobie, że jest złodziejką mężów. W rozmowie z "Na Żywo" zadaje tym informacjom kłam.

– Myślę, że wiele osób nie dawało szans naszemu związkowi, a my szczęśliwie jesteśmy z Grześkiem cztery lata razem i niebawem będziemy obchodzić trzecią rocznicę ślubu – mówi prezenterka Polsatu. I krótko stwierdza, że jej mąż jest "wspaniałym ojcem i żadna z insynuacji publikowanych przez media nie ma swojego uzasadnienia w rzeczywistości".

ycipk-46gbqx

Hyży podkreśla, że razem udało im się stworzyć normalną i zgodną rodzinę patchworkową: z byłymi partnerami i ich bliskimi. – Dorabianie do tego ideologii jest krzywdzące i smutne – przyznaje Hyży.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-46gbqx

ycipk-46gbqx
ycipk-46gbqx