GwiazdyAgnieszka Woźniak-Starak. Kim jest żona Piotra Woźniaka-Staraka?

Agnieszka Woźniak-Starak. Kim jest żona Piotra Woźniaka-Staraka?

Agnieszka Woźniak-Starak. Kim jest żona Piotra Woźniaka-Staraka?
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Ewa Podleśna-Ślusarczyk

18.08.2019 20:37, aktual.: 19.08.2019 09:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Woźniak-Starak, znana dawniej jako Agnieszka Szulim, jest popularną dziennikarką. Było o niej głośno, zarówno gdy odchodziła z telewizji publicznej, jak i kiedy wychodziła za mąż za znanego milionera Piotra Woźniaka-Staraka.

Agnieszka Woźniak-Starak – kariera

Agnieszka Woźniak-Starak ukończyła dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Choć początkowo swoją karierę związała z radiem, pracując w Radiowej Jedynce, a potem w Eska Rock w programie "Zwolnienie z WF-u", po kilku latach postanowiła spróbować swoich sił przed kamerą.

Cztery lata widzowie mogli ją oglądać w telewizji publicznej. W porannym paśmie telewizji śniadaniowej TVP2 "Pytanie na śniadanie" odnajdowała się znakomicie. W 2013 r. postanowiła jednak przejść do konkurencyjnej stacji TVN. Do dziś trwa ta współpraca, a Agnieszka Woźniak-Starak sprawdziła się nie tylko w "Dzień Dobry TVN", ale otrzymała także szansę prowadzenia autorskich programów w TVN Style. Widzowie bardzo ją polubili jako prowadzącą program "Azja Express".

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak

O życiu osobistym Agnieszka Woźniak-Starak nie mówi zbyt często. Wiadomo jednak, że najpierw była żoną motocyklisty wyścigowego Adama Badziaka. W 2015 r. para wzięła rozwód. Rok później Agnieszka Szulim po raz kolejny wyszła za mąż. Jej partnerem został Piotr Woźniak-Starak, syn znanego przedsiębiorcy Jerzego Staraka.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także