Trwa ładowanie...
d1otwks

Agnieszka Woźniak-Starak. Kim jest żona Piotra Woźniaka-Staraka?

Agnieszka Woźniak-Starak, znana dawniej jako Agnieszka Szulim, jest popularną dziennikarką. Było o niej głośno, zarówno gdy odchodziła z telewizji publicznej, jak i kiedy wychodziła za mąż za znanego milionera Piotra Woźniaka-Staraka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Agnieszka Woźniak-Starak została żoną Piotra Woźniaka-Staraka w 2016 r.
Agnieszka Woźniak-Starak została żoną Piotra Woźniaka-Staraka w 2016 r. (ONS.pl)
d1otwks

Agnieszka Woźniak-Starak – kariera

Agnieszka Woźniak-Starak ukończyła dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Choć początkowo swoją karierę związała z radiem, pracując w Radiowej Jedynce, a potem w Eska Rock w programie "Zwolnienie z WF-u", po kilku latach postanowiła spróbować swoich sił przed kamerą.

Cztery lata widzowie mogli ją oglądać w telewizji publicznej. W porannym paśmie telewizji śniadaniowej TVP2 "Pytanie na śniadanie" odnajdowała się znakomicie. W 2013 r. postanowiła jednak przejść do konkurencyjnej stacji TVN. Do dziś trwa ta współpraca, a Agnieszka Woźniak-Starak sprawdziła się nie tylko w "Dzień Dobry TVN", ale otrzymała także szansę prowadzenia autorskich programów w TVN Style. Widzowie bardzo ją polubili jako prowadzącą program "Azja Express".

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak

O życiu osobistym Agnieszka Woźniak-Starak nie mówi zbyt często. Wiadomo jednak, że najpierw była żoną motocyklisty wyścigowego Adama Badziaka. W 2015 r. para wzięła rozwód. Rok później Agnieszka Szulim po raz kolejny wyszła za mąż. Jej partnerem został Piotr Woźniak-Starak, syn znanego przedsiębiorcy Jerzego Staraka.

d1otwks

Podziel się opinią

Share
d1otwks
d1otwks