ModaAle to jest fajne! Genialne, zabawne skarpetki – dla niej i dla niego

Ale to jest fajne! Genialne, zabawne skarpetki – dla niej i dla niego

Ale to jest fajne! Genialne, zabawne skarpetki – dla niej i dla niego
Źródło zdjęć: © pexels.com
27.11.2019 12:53, aktualizacja: 27.11.2019 14:04

Tom Cruise czy Frida Kahlo na skarpetkach? Do niedawna byłby to kontrowersyjny wybór – teraz niemal codzienność. Kolorowe, bawełniane produkty polubiliśmy za to, że skutecznie wywołują na naszych twarzach uśmiech. To też świetny upominek na mikołajki – za jedną parę zapłacimy nawet kilkanaście złotych.

O! Jakie masz fajne skarpetki!

Nikogo już nie dziwią ciekawe skarpetki wystające spod nogawek eleganckiego garnituru czy noszone do butów i ubrań, w których jeszcze do niedawna raczej skarpetek się nie wybierało. Moda na niecodzienne wzory, kolory, kształty skarpetek została niedawno wzbogacona o oryginalną asymetrię. Pokochaliśmy skarpety nie do pary. Poza klasycznymi motywami zobaczymy na nich motywy z historii, kinematografii, nowoczesnych stylów życia i jedzenia, a także motywujące slogany na wiele okazji.

Niektóre z zabawnych motywów rozpoznajemy od razu — inne z kolei dopiero po chwili. Takie zabawne skarpetki ucieszą osobę w każdym wieku. Do wyboru mamy produkty "nie do pary" i symetryczne.

Skarpetki dla łakomczuchów

Motywy kulinarne to jedna z największych kategorii niebanalnych skarpetek. Ogromny wybór skarpet w owoce i warzywa dopełniają różnego rodzaju dania, napoje i przekąski. Tu znajdzie dla siebie zarówno zwolennik zdrowej, lekkiej diety sałatkowej, jak i fan pysznej pizzy, frytek i hamburgerów.

Skarpety w zwierzątka – bez banału

Zwierzęce motyw to jeden z klasycznych pomysłów na oryginalną ozdobę skarpetek. Oryginalną oczywiście dla dorosłych, bo dziecięce modele w świnki, ptaszki czy krówki to standard. Ciekawiej prezentują się w nietypowym wydaniu dla dorosłych. Tu także wiele jest nawiązań do kultury współczesnej. Przykładem mogą być charakterystyczne, zrzędliwe koty, "pieseł" i inne znane np. z memów zwierzaki.

Obraz
© pexels.com

Skarpetki – prezentowy hit

Szybka propozycja dla osób, którym brak inspiracji na upominek lub cenią sobie oszczędność, to skarpetki w zestawach. Są pakowane w ładne, solidne pudełka i dobrane tematycznie. Może przypadnie wam do gustu pudełko w klimacie fast-food albo z leśnymi motywami? Możliwości jest tyle, że na pewno znajdziecie coś i dla kolegi i dla babci z poczuciem humoru.

Skarpetki ze świątecznym motywem to pomysł na upominek - tu znajdziesz duży wybór wzorów i zestawów w różnych cenach - także dla oszczędnych.

Obraz
© pexels.com