GwiazdyAmal Clooney w drugiej ciąży. Fani nie przestają spekulować

Amal Clooney w drugiej ciąży. Fani nie przestają spekulować

Amal Clooney w drugiej ciąży. Fani nie przestają spekulować
Źródło zdjęć: © East News
Paulina Brzozowska
18.08.2019 10:14, aktualizacja: 18.08.2019 10:37

Ostatnimi czasy w małżeństwie Amal i George'a Clooneyów nie działo się zbyt dobrze. Fani donosili o kryzysie i licznych kłótniach. Teraz wszystko ma ulec zmianie, bo para podobno znowu spodziewa się dziecka.

Amal Clooney i George Clooney - kryzys

Od momentu pierwszego porodu Amal, wśród fanów i w mediach krążyły plotki na temat kryzysu w związku George’a Clooneya i jego pięknej żony. Mówiono, że mieszkają osobno, a George niezbyt przejmuje się rolą ojca. Wygląda jednak na to, że prawda może być zupełnie inna. Jak donosi "Life & Style", Amal i George nie tylko mają się dobrze, ale również spodziewają się kolejnego dziecka. A nawet dzieci, bo w grę wchodzi kolejna ciąża bliźniacza.

Amal Clooney - druga ciąża

– Nie kłócą się tak bardzo. Wygląda na to, że w ich małżeństwie pojawiła się iskra – mówi informator tabloidu.

Przekazał mediom również, że para ma się dobrze, a George Clooney cieszy się, że znowu będzie ojcem, tylko trochę go przeraża, że trzeba się będzie opiekować dwoma parami bliźniąt poniżej 3. roku życia. Zdaniem informatora wiadomość o kolejnych dzieciach zbliżyła George’a i Amal do siebie po nieco wyboistym okresie w ich związku, podczas którego spędzali czas oddzielnie, z powodu sprzecznych harmonogramów.

W sieci pojawiły się również zdjęcia, na których widać niewielki, zaokrąglony brzuszek Amal Clooney. Para nie potwierdza jednak doniesień prasy, więc z gratulacjami musimy jeszcze trochę poczekać.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Mocny apel ciężarnej Clooney w ONZ: "Masowe groby leżą w Iraku niezabezpieczone"

Źródło artykułu:WP Kobieta