GwiazdyAngela Bassett zachwycona "American Horror Story"

Angela Bassett zachwycona "American Horror Story"

Angela Bassett zachwycona "American Horror Story"
Źródło zdjęć: © AFP

31.01.2014 14:37, aktual.: 31.01.2014 15:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Angela Bassett była zafascynowała postacią Marie Laveau, ale trochę się wahała, zanim zdecydowała się ją zagrać w serialu "American Horror Story: Sabat".

Angela Bassett była zafascynowała postacią Marie Laveau, ale trochę się wahała, zanim zdecydowała się ją zagrać w serialu "American Horror Story: Sabat".
- Słyszałam wcześniej o serialu Ryana Murhpy'ego i Brada Falchuka, ale nie widziałam żadnego odcinka - mówi gwiazda w wywiadzie z serwisem Collider.com. - Nie przepadam za horrorami. Zdecydowanie wolę lżejsze rzeczy.

- Zanim jednak udałam się na spotkanie z Ryanem, obejrzałam oba sezony. Poza grozą dostrzegłam w nich świetny scenariusz i wspaniałych bohaterów. Nie chodziło tylko o to, by straszyć, co bardzo mi się spodobało. Nowy Orlean jest jednym z moich ulubionych miast i wiem trochę o prawdziwej Marie Laveau, więc byłam tym projektem podekscytowana. Ryan chyba to dostrzegł.

Aktorce nie przeszkadzało to, że projekt realizowany jest dla telewizji. - To za dobra propozycja. Wszystko było w niej perfekcyjne - stwierdza. - Jeżeli chodzi o ciekawych bohaterów i dobre scenariusze, zawsze jestem zainteresowana.

Gdyby Murphy zaproponował Bassett udział w kolejnym sezonie, nie odmówiłaby. - Praca nad "American Horror Story: Sabatem" była cudownym doświadczeniem i spotkaniem ze świetną postacią - podkreśla gwiazda. - Ryan ma bardzo bogatą wyobraźnię. Gdyby znowu coś ciekawego zaproponował, chciałabym spróbować.

W serialu, poza Bassett, grają również Jessica Lange, Kathy Bates, Sarah Paulson, Taissa Farmiga, Emma Roberts. W Polsce produkcja gościła na antenie kanału Fox.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także