Trwa ładowanie...
deamtez

Anna Dereszowska o szkole. "W niedzielne wieczory miałam ściśnięty żołądek"

Anna Dereszowska wróciła do szkolnych czasów, choć wspomnienia z tamtego okresu nie należą do najprzyjemniejszych. Aktorka, która sama ma dzieci, wypowiedziała się na temat reformy edukacji. Wystosowała apel.
Share
Anna Dereszowska o szkole
Anna Dereszowska o szkoleŹródło: ONS.pl
deamtez

Anna Dereszowska była bardzo zdolną uczennicą. Nauka przychodziła jej niezwykle łatwo. Ale wbrew pozorom, źle wspomina szkołę. – Należałam raczej do "kujonów" z czerwonym paskiem, ale niekoniecznie lubiłam szkołę i ona bardzo mnie stresowała – mówiła w rozmowie z Plejadą aktorka. – Szczególnie niedzielne wieczory były takie, że miałam ściśnięty żołądek. Myślę, że osoby pracujące w korporacjach mają podobnie – dodała.

Anna Dereszowska – reforma edukacji

Dereszowskiej zależy, by jej dzieci – 11-letnia Lena i 4-letni Maks – lepiej czuli się w murach szkolnych niż ona. Wszystko jednak zależy od zmian w polskim systemie szkolnictwa. – Może cała ta zmiana systemu wymaga jeszcze czasu i być może pomysłu, jak to zrobić – oceniła gwiazda. Zapytana o samych nauczycieli, nabrała jednak wody w usta. – Wierzę głęboko w to, że szkoła się zmienia, że nauczyciele chcą się dokształcać, że nauczyciele mają dobrą wolę i chcą tworzyć fajną szkołę, do której dzieci będą lubiły uczęszczać... – stwierdziła Dereszowska.

deamtez

Zobacz także: Paulina Młynarska o dzieciństwie. "Wszystko w życiu jest po coś"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

deamtez

Podziel się opinią

Share
deamtez
deamtez