Trwa ładowanie...
d3ldbmy

Anna Lewandowska cytuje Annę Przybylską. Wzruszające słowa o życiu i empatii

Ania Lewandowska przypomniała swoim fankom piękne słowa Ani Przybylskiej. Zachęciła tym samym do większej empatii. W sam raz na Boże Narodzenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska lubi motywować swoich fanów. Tym razem sięgnęła po słowa Ani Przybylskiej
Anna Lewandowska lubi motywować swoich fanów. Tym razem sięgnęła po słowa Ani Przybylskiej (Getty Images)
d3ldbmy

Anna Lewandowska lubi wchodzić w rolę mentorki. Wydaje książki i płyty motywujące do dbania o zdrowie. W stworzonym przez nią kalendarzu roi się od inspirujących cytatów i porad.

Coachingowe zapędy żony Roberta Lewandowskiego nie są nowością. Choć chyba po raz pierwszy zacytowała słowa Ani Przybylskiej. Nieżyjąca aktorka była bardzo lubiana przez Polki. Ceniona za autentyczność, ciepło, wyrozumiałość, była mamą trójki dzieci i tworzyła szczęśliwy związek z piłkarzem, Jarosławem Bieniukiem. Podobieństwa między jedną Anną a drugą są dość oczywiste.

W piątkowy wieczór Anna Lewandowska udostępniła na Instagramie piękne słowa Ani Przybylskiej. Napisała: "Życie jest zbyt krótkie, by budzić się z żalem. Kochaj ludzi, którzy dobrze cię traktują i współczuj tym, którzy nie potrafią."

  Instagram.com
(Instagram.com)

Lewandowska udostępniła cytat wieczorem. Czyżby była to reakcja na negatywne wydarzenia w życiu trenerki? A może próba walki z wszechobecnym hejtem? Żona Roberta Lewandowskiego wielokrotnie padała ofiarą hejterów. Była krytykowana za brak spontaniczności, posądzana o wykorzystywanie popularności męża do promowania własnych projektów, nie mówiąc już o kwestionowaniu niektórych jej decyzji związanych z macierzyństwem.

d3ldbmy

Anna Przybylska z taką falą krytyki nigdy się nie spotkała. Sympatię Polaków zjednała sobie jako młoda aktorka i do końca życia słyszała pod swoim adresem same miłe słowa. Anna Lewandowska o takiej sytuacji może tylko pomarzyć. Nie dlatego, że jest gorszym człowiekiem, a dlatego, że żyje w dobie mediów społecznościowych, a hejt jest ich nieodłącznym elementem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3ldbmy

Podziel się opinią

Share
d3ldbmy
d3ldbmy