Trwa ładowanie...

Anna Lewandowska myślała o tatuażach. Przez męża zmieniła zdanie

Popularna trenerka zdobyła się na wyznanie, które zamieściła na InstaStories. Lewandowska przyznała, że chciała zrobić sobie tatuaże - miała nawet wybrany wzór. Jej pomysł jednak nie spotkał się z przychylnością... męża.

Anna Lewandowska tłumaczy, dlaczego nie wykonała tatuażu Anna Lewandowska tłumaczy, dlaczego nie wykonała tatuażu Źródło: Instagram, fot: Anna Lewandowska
dzpasae
dzpasae

Anna Lewandowska od czasu do czasu dzieli się z fanami historiami dnia codziennego. Ostatnio w social mediach popularna trenerka pokazała projekt tatuażu, który od lat jej się marzył. Ostatecznie Lewandowska zrezygnowała z tego pomysłu. A wszystko przez rozmowę z Robertem.

Chciała zrobić tatuaż. Zrezygnowała po reakcji męża

Anna bardzo liczy się ze zdaniem Roberta i to, jak widać, w różnych kwestiach. Trenerka zdobyła się na wyznanie dotyczące pewnego pomysłu. Okazuje się bowiem, że Lewandowska miała w planach wykonanie delikatnego, kobiecego tatuażu.

dzpasae

- Oto Calineczka. Jak wiecie moje córki nazywam Calineczkami. A to jest rysunek, który zaprojektowałam już wcześniej, bo zawsze chciałam mieć dwa takie tatuaże. Finalnie tatuaży nie mam, ale piękną grafikę już tak - wspomniała na InstaStories.

Do nagrania dołączyła również podpis informujący o tym, że mąż nie był zadowolony z tego pomysłu, dlatego też ostatecznie tatuaże nie powstały. Mogliśmy jednak zobaczyć, jak wyglądały grafiki, które miały posłużyć za wzór do ich wykonania.

Anna Lewandowska pokazała wzory niewykonanych tatuaży Instagram
Anna Lewandowska pokazała wzory niewykonanych tatuaży Źródło: Instagram, fot: Anna Lewandowska

Symbolika zaplanowanych przez Annę tatuaży oraz delikatność samych wzorów nie przekonały Roberta, który najwyraźniej nie należy do grona fanów przyozdabiania ciała w taki sposób.

Anna i Robert Lewandowscy od lat tworzą zgrany duet

Pobrali się w 2013 roku, później na świecie pojawiły się Klara i Laura. Anna zawsze podkreśla, że najważniejsza jest dla niej rodzina. Roberta poznała na obozie studenckim Akademii Wychowania Fizycznego. Praktycznie od tamtej pory są nierozłączni. Uczucie przetrwało wzloty i upadki - zarówno Anna, jak i Robert bardzo liczą się ze swoim zdaniem. Wiedzą też, że zawsze mogą na siebie liczyć.

dzpasae

Drogie użytkowniczki, mamy dla Was otwartą rekrutację do testowania kosmetyków marki Ziaja. Jeśli macie ochotę dostać zestaw kosmetyków i sprawdzić jak działają, zgłoszenia zbierane są TUTAJ do 12.04.2022 r.

Roztańczona Anna Lewandowska

dzpasae
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzpasae