GwiazdyAnna-Maria Sieklucka na pokazie. Wypatrzyli to na jej sukience

Anna-Maria Sieklucka na pokazie. Wypatrzyli to na jej sukience

Anna-Maria Sieklucka na premierze kolekcji Łukasza Jemioła
Anna-Maria Sieklucka na premierze kolekcji Łukasza Jemioła
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
22.09.2022 10:37, aktualizacja: 22.09.2022 11:21

Miało być modnie, czy rzeczywiście było? Na pokazie nowej kolekcji Łukasza Jemioła pojawiło się wiele polskich gwiazd. Wśród nich była także Anna-Maria Sieklucka, która postawiła na nieoczywistą stylizację. Nieco wygniecioną.

Pokaz najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła, nazwanej "Iceland", zgromadził wiele rodzimych gwiazd. Przyszły m.in. Julia Wieniawa, Blanka Lipińska czy Małgorzata Ohme. Na wydarzeniu pojawiła się również Anna-Maria Sieklucka. Stylizacja aktorki wzbudziła duże zainteresowanie. Zaskoczyła?

Efekt zamierzony?

Po pokazach mody omawia się nie tylko nowe kolekcje projektantów, ale także stylizacje gości, którzy uświetnili wydarzenie swoją obecnością. Nie inaczej było w przypadku prezentacji najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła. Projektant po trzech latach przerwy przedstawił kolekcję jesień/zima 2022/2023, którą nazwał "Iceland". Tak wyjątkowa uroczystość zgromadziła wielu gości. Wśród nich znalazła się Anna-Maria Sieklucka, która na ściance pojawiła się w towarzystwie Blanki Lipińskiej.

Stylizacja, którą wybrała, wzbudziła duże zainteresowanie mediów. Aktorka postawiła na całą czarną stylizację. Bezpieczny wybór? Jak się okazało, w tym przypadku nieco ryzykowny. "Małą czarną" zastąpiła długa, satynowa czarna sukienka, dosyć widocznie wygnieciona. Do niej dobrała czarną, krótką, delikatnie oversizową marynarkę i torbę w tym samym kolorze.

Anna-Maria Sieklucka i Blanka Lipińska
Anna-Maria Sieklucka i Blanka Lipińska© AKPA | AKPA

Anna-Maria Sieklucka – stylizacja

Jednak pomięta sukienka nie była jedynym elementem stylizacji, który przyciągnął uwagę. Buty również nie były oczywistym wyborem. Sieklucka założyła sandały na bardzo cienkich paskach, do których włożyła prześwitujące czarne podkolanówki.

"Te rajtuzy do sandałów, to nie" – piszą internauci.

Ale to nie pierwszy raz, kiedy gwiazdy łączą odkryte obuwie z podkolanówkami, skarpetkami, czy rajstopami. Widywaliśmy już tak ubraną Dodę czy Anetę Kręglicką.

Anna-Maria Sieklucka na pokazie Łukasza Jemioła
Anna-Maria Sieklucka na pokazie Łukasza Jemioła © AKPA | AKPA

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta