Trwa ładowanie...
dxfhy1t

Badacze odkryli, jakie cechy pociągają kobiety. Ich posiadacze mają powodzenie

Dobra wiadomość dla mężczyzn, którzy nie mają powodzenia wśród kobiet: żeby zwiększyć swoje szanse, wystarczy popracować nad kilkoma cechami. Niestety, jest też zła wiadomość. Zmiana osobowości może nie być taka łatwa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Badanie wykazało, jakie cechy mężczyzn sprawiają, że kobiety chcą iść z nimi do łóżka
Badanie wykazało, jakie cechy mężczyzn sprawiają, że kobiety chcą iść z nimi do łóżka (123RF)
dxfhy1t

Naukowcy z Queensland University of Technology w Brisbane w Australii odkryli, jakie cechy osobowości u mężczyzn gwarantują im większe powodzenie i częstsze kontakty seksualne z kobietami.

Badacze przeanalizowali ankiety, które wypełniło 3000 mężczyzn i 1500 kobiet. Dzięki temu udało im się ustalić trzy cechy, które wpływają na atrakcyjność mężczyzn w oczach kobiet. Są to: sumienność, stabilność emocjonalna i ekstrawertyzm. Wyniki ankiet pokazały, że panowie posiadający te trzy cechy częściej uprawiają seks niż pozostali.

Zdaniem terapeutki Bianki Rodriguez kobiety szukają w mężczyznach tych konkretnych cech, bo w bliskiej relacji, nawet fizycznej, chcą czuć się bezpieczne i chcą, żeby ich uczucia były szanowane.

dxfhy1t

– W kwestii seksu kobiety są bardziej wymagające niż mężczyźni. Szukają w partnerach cech, które będą wskazywały na ich stabilność – tłumaczy Rodriguez.

Choć badanie australijskich naukowców może stanowić wskazówkę w definiowaniu złożonych relacji międzyludzkich, trudno ustalić trzy uniwersalne cechy, które będą pociągały każdą kobietę. Zakładanie, że każda kobieta, bez wyjątku, szuka tych konkretnych cech, również jest błędne. W końcu ile osób tyle preferencji, a życie lubi płatać figle i pokazywać, że takie analizy nie zawsze mają sens.

Źródło: New York Post

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dxfhy1t

Zobacz także: Niekompetentny fryzjer spowodował katastrofę. Oglądaj "Pod włos"

Podziel się opinią

Share

dxfhy1t

dxfhy1t
dxfhy1t