Tak Bandziorek wygląda dziś. Pokazał się z narzeczoną

Tak Bandziorek wygląda dziś. Pokazał się z narzeczoną

Bandziorek układa sobie życie na nowo
Bandziorek układa sobie życie na nowo
Źródło zdjęć: © Polsat
19.03.2024 08:06, aktualizacja: 19.03.2024 08:59

Bandziorek, czyli Krzysztof Dzierżonowski, to jeden z uczestników programu "Chłopaki do wzięcia". Mężczyzna długo szukał miłości, aż w końcu odnalazł szczęście przy Danusi. Ostatnio zakochani zostali uchwyceni, jak wirują na parkiecie.

Bandziorek to jeden z najbardziej charakterystycznych bohaterów serialu dokumentalnego "Chłopaki do wzięcia". Mężczyzna od samego początku istnienia produkcji z przerwami pojawiał się na antenie, a dzięki swojej szczerości i poczuciu humoru szybko zyskał sympatię telewidzów.

Początkowo w programie przedstawiano historie samotnych mężczyzn z niewielkich miasteczek i wsi, jednak obecnie wiele gwiazd tego formatu jest w szczęśliwych związkach. Również Bandziorek odnalazł swoją ukochaną. Ostatnio kamera uchwyciła parę podczas zabawy na parkiecie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Bandziorek z "Chłopaków do wzięcia" szaleje z ukochaną na parkiecie

W najnowszym sezonie programu pojawią się nie tylko nowi uczestnicy, poszukujący miłości, ale również mężczyźni z poprzednich edycji. Niektórzy już wcześniej gościli przed kamerą, a inni odnaleźli upragnioną miłość.

Już w niedzielę 7 kwietnia ponownie zobaczymy m.in. Bandziorka, który opowie o swoim związku z Danusią. Oprócz tego widzowie będą mieli okazję zobaczyć go na parkiecie wraz z ukochaną, oddających się tanecznym szaleństwom, pełnym rytmicznych ruchów i obrotów. Fragment ich popisów został uchwycony w zapowiedzi programu.

Bandziorek oświadczył się Danusi po kilku miesiącach znajomości

Krzysztof Dzierżonowski poznał Danusię po przeprowadzce na Mazury. Niemal natychmiast zakochał się bez pamięci i po kilku miesiącach znajomości postanowił się oświadczyć. Para mieszka obecnie w otoczeniu pięknych krajobrazów, gdzie mogą liczyć na ciszę i spokój.

Danusia w przeszłości była związana z mężczyzną, który nadużywał alkoholu, dlatego też Bandziorek postanowił ograniczyć sięganie po używki. Mimo trudnej przeszłości kobieta nie chce jednak stawiać ograniczeń swojemu ukochanemu. 

- Ja mu nie zabronię, pracuje ciężko, to jednego piwka czemu ma nie wypić? Toż to wszystko jest dla ludzi, ale nie żeby chlał, bo ja miałam męża alkoholika i wiem, co to znaczy. Napatrzyłam się w swoim życiu i namęczyłam - przyznała przed kamerami.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta