Trwa ładowanie...
d4kian7

Barbarze Kurdej-Szatan puściły nerwy. Odpowiedziała fance w opryskliwy sposób

Nawet Basi Kurdej-Szatan, sympatycznej "blondynce z Playa", mogą puścić nerwy. Przekonała się o tym jedna z jej obserwatorek na Instagramie. Gdy zadała aktorce pytanie, ta nie omieszkała odpisać w niezbyt eleganckim stylu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Barbara Kurdej-Szatan w prześwitującej bluzce
Barbara Kurdej-Szatan w prześwitującej bluzce (Forum)
d4kian7

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z ambasadorek akcji "Koniec epoki klatkowej", której celem jest wycofanie chowu klatkowego zwierząt każdego gatunku. W ramach akcji aktorka pozwoliła zamknąć się w klatce, żeby pokazać, jak czują się więzione zwierzęta.

Gdy Kurdej-Szatan podzieliła się z fanami zdjęciem w prześwitującej bluzce i mocnym, świetlistym makijazu, jedna z obserwatorek nawiązała do akcji i zadała nieco uszczypliwe pytanie, czy "kurczaki do klatek też wsadza się pomalowane". Kurdej-Szatan błyskawicznie zareagowała.

– A głupia jesteś? – zwróciła się do obserwatorki.

Barbara Kurdej-Szatan odpowiedziała na pytanie fanki Instagram.com
Barbara Kurdej-Szatan odpowiedziała na pytanie fanki

– A ja się pytam, dlaczego mnie kobieto obrażasz? Czy ja napisałam, że jesteś głupia? Nie, bo nie uważam, że jesteś. Ale pisać w ten sposób do ludzi w ogóle ciebie nie upoważnia – odpowiedziała internautka. Na ten komentarz aktorka już nie odpowiedziała.

Choć Kurdej-Szatan mogła się zdenerwować, w końcu obserwatorka odniosła się do ważnej i potrzebnej akcji, nie upoważnia jej to do nazywania jej "głupią". Nic dziwnego, że fanka (prawdopodobnie już była), poczuła się urażona.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4kian7

Podziel się opinią

Share

d4kian7

d4kian7