ycipk-2c55lz

Barbarze Kurdej-Szatan puściły nerwy. Odpowiedziała fance w opryskliwy sposób

Nawet Basi Kurdej-Szatan, sympatycznej "blondynce z Playa", mogą puścić nerwy. Przekonała się o tym jedna z jej obserwatorek na Instagramie. Gdy zadała aktorce pytanie, ta nie omieszkała odpisać w niezbyt eleganckim stylu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Barbara Kurdej-Szatan w prześwitującej bluzce
Barbara Kurdej-Szatan w prześwitującej bluzce (Forum)
ycipk-2c55lz

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z ambasadorek akcji "Koniec epoki klatkowej", której celem jest wycofanie chowu klatkowego zwierząt każdego gatunku. W ramach akcji aktorka pozwoliła zamknąć się w klatce, żeby pokazać, jak czują się więzione zwierzęta.

Gdy Kurdej-Szatan podzieliła się z fanami zdjęciem w prześwitującej bluzce i mocnym, świetlistym makijazu, jedna z obserwatorek nawiązała do akcji i zadała nieco uszczypliwe pytanie, czy "kurczaki do klatek też wsadza się pomalowane". Kurdej-Szatan błyskawicznie zareagowała.

– A głupia jesteś? – zwróciła się do obserwatorki.

ycipk-2c55lz
Barbara Kurdej-Szatan odpowiedziała na pytanie fanki Instagram.com
Podziel się

– A ja się pytam, dlaczego mnie kobieto obrażasz? Czy ja napisałam, że jesteś głupia? Nie, bo nie uważam, że jesteś. Ale pisać w ten sposób do ludzi w ogóle ciebie nie upoważnia – odpowiedziała internautka. Na ten komentarz aktorka już nie odpowiedziała.

Choć Kurdej-Szatan mogła się zdenerwować, w końcu obserwatorka odniosła się do ważnej i potrzebnej akcji, nie upoważnia jej to do nazywania jej "głupią". Nic dziwnego, że fanka (prawdopodobnie już była), poczuła się urażona.

ycipk-2c55lz

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2c55lz

ycipk-2c55lz
ycipk-2c55lz