GwiazdyBeata Kozidrak na gali Empiku. Piosenkarka postawiła na pomarańczowy kolor

Beata Kozidrak na gali Empiku. Piosenkarka postawiła na pomarańczowy kolor

Beata Kozidrak
Beata Kozidrak
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. KSA
09.02.2021 20:45

Bestsellery Empiku zawsze przyciągają tłumy gwiazd. W tym roku na gali pojawiła się m.in. Beata Kozidrak. Piosenkarka wybrała na tę okazję marynarkę w kolorze pomarańczowym, który będzie jednym z najmodniejszych odcieni w zbliżającym się sezonie wiosenno-letnim.

Bestsellery Empiku to nagrody dla najlepiej sprzedających się w minionym roku książek, filmów, płyt, gier oraz czasopism. Beata Kozidrak jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce, dlatego nic dziwnego, że organizatorom plebiscytu zależało, aby pojawiła się na finałowej gali.

Gwiazda weszła na tzw. czerwony dywan ubrana w połyskujące, czarne dopasowane spodnie, wysokie szpilki oraz marynarkę w kolorze pastelowej pomarańczy. Marynarka dzięki taliowaniu podkreśliła sylwetkę Beaty Kozidrak, a wywinięte rękawy wysmukliły ręce.

Ten odcień będzie królował wiosną w świecie mody, dlatego warto już teraz rozejrzeć się po tym, co oferują sklepy odzieżowe lub zajrzeć do szafy, czy przypadkiem nie mamy rzeczy w tym kolorze z poprzednich lat.

Beata Kozidrak
Beata Kozidrak© Instagram