Trwa ładowanie...
d32nc1i

Beata Pawlikowska uczy języka angielskiego. Niektórym wydaje się to śmieszne

Beata Pawlikowska zdaje się być specjalistką od wszystkiego. Uczy cieszyć się życiem, leczy z depresji oraz udziela lekcji języków obcych. Internautka, która jest nauczycielką angielskiego skrytykowała ją za to ostatnie na Twitterze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Pawlikowska jest specjalistką od wszystkiego
Beata Pawlikowska jest specjalistką od wszystkiego (ONS.pl)
d32nc1i

"E frog daz nat dżrynk ap de pond yn łycz yt lyws" – tak Beata Pawlikowska, przełtumaczyła na język angielski powiedzenie pewnego plemienia. Chodzi o zdanie: "Żaba nie wypija sadzawki, w której mieszka".

Internautka, która podzieliła się znalezionym na Facebooku zdjęciem tłumaczenia, sama jest nauczycielką angielskiego. W komentarzach pod nim czytamy: "LOL content" czy "Pawlikowska pod wieloma względami ma nierówno".

Mimo że podróżniczka nie użyła poprawnego zapisu fonetycznego zdania, to dla wielu jej czytelników, właśnie takie "spolszczenie" wyrazów jest bardzo pomocne. Nie każdy umie porozumieć się bez przeszkód z obcokrajowcami i właściwe wymawianie słów, dla wielu Polaków jest nadal trudnym wyzwaniem. Jeżeli taka forma nauki może okazać się dla kogoś pomocna, warto z niej po prostu skorzystać.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d32nc1i

Podziel się opinią

Share

d32nc1i

d32nc1i