Trwa ładowanie...
djcz5bc

Beata Tyszkiewicz musi wybrać: zdrowie czy udział w programie. Lekarze nie mają wątpliwości

Aktorka zrezygnowała z udziału w "Tańcu z Gwiazdami" w związku z problemami zdrowotnymi. Lekarze poradzili jej odpocząć i zwolnić tempo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Tyszkiewicz w programie "Taniec z gwiazdami"
Beata Tyszkiewicz w programie "Taniec z gwiazdami" (ONS.pl)
djcz5bc

Choć Beacie Tyszkiewicz ostatnio los nie sprzyja, to mówi się, że stan aktorki jest stabilny. Jest osłabiona, ale pełna sił do walki. Od kilku lat zmaga się z problemami zdrowotnymi, a w ubiegłym roku przeszła zawał. Teraz lekarze nie mają wątpliwości.

"Trochę jej brakuje dawnych szaleństw, nowych wyzwań w zawodzie. Marzy o aktywności sprzed lat. […]. Ale lekarze nie mają złudzeń. Jeśli gwiazda znowu chce cieszyć się życiem, powinna bardzo na siebie uważać, nie przemęczać się. Zrezygnowała więc z brylowania w towarzystwie, niechętnie opuszcza mieszkanie w centrum Warszawy" – piszą autorzy tygodnika "Świat i Ludzie".

Zobacz też: Beata Tyszkiewicz robi zakupy na bazarku. Przeszła na zdrowy tryb życia?

Beata Tyszkiewicz w tym sezonie nie uczestniczyła w produkcji programu „Taniec z gwiazdami”, właśnie przez swoje problemy zdrowotne. Producenci bardzo jednak liczą na powrót aktorki do składu jury, który zamierzają poszerzyć o jedno krzesło. Wówczas sędziowałoby 5 osób. Czy aktorka zdecyduje się na to, pomimo kłopotów ze zdrowiem? Liczymy na to, że poczuje się lepiej, bo zdecydowanie brakuje jej w show.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

djcz5bc

Podziel się opinią

Share
djcz5bc
djcz5bc