ModaBielizna w odcieniach czerwieni. Podnieca i dodaje seksapilu

Bielizna w odcieniach czerwieni. Podnieca i dodaje seksapilu

Bielizna w odcieniach czerwieni. Podnieca i dodaje seksapilu
Źródło zdjęć: © iStock.com | GeorgeRudy
Sylwia Ścibak
20.09.2018 12:52, aktualizacja: 20.09.2018 13:09

Czerwień to kolor bardzo nacechowany kulturowo. Jest wyrazisty, rzuca się w oczy i dodaje zmysłowości oraz odwagi. Czerwona bielizna to strzał w dziesiątkę, zwłaszcza na romantyczne wieczory. Poniżej prezentujemy kilka seksownych modeli w tym kolorze.

Czerwień – co symbolizuje?

Czerwień to kolor niezwykle symboliczny, który kojarzy się głównie z miłością, namiętnością, ale także z walką, odwagą i nierzadko cierpieniem. Czerwone róże oraz serca dominują podczas walentynek i kojarzą się z płomiennym uczuciem, czerwony symbol krzyża przywołuje na myśl pomocą medyczną, czerwona podwiązka dołączana do studniówkowej stylizacji ma przynieść szczęście na maturze, a czerwona sukienka to fason często kojarzący się z seksualną prowokacją.

Kolor czerwony pobudza nasz wzrok najsilniej, toteż od razu przyciąga uwagę. Dlatego służy również jako barwa alarmowa, wzywająca do działania lub zabraniająca wykonywania działań. Nic więc dziwnego, że wszelkie promocje w sklepach czy znaki drogowe oznaczające zakazy występują w mocno nasyconych odcieniach czerwieni.

Czerwona bielizna – pobudza wyobraźnię

Czerwień to kolor, który oddziałuje na wyobraźnię i jednocześnie dodaje seksapilu oraz odwagi. Toteż panie w czerwonych strojach wydają się zwykle atrakcyjniejsze, ale też pewniejsze siebie. Ten sam zabieg świetnie sprawdza się też w sypialni, ale zamiast czerwonych sukienek można postawić na czerwoną bieliznę. W ofercie znajdziemy zarówno wyszukane biustonosze, zdobione koronkowymi pasami na dekolcie lub na plecach, jak i majtki w różnych fasonach (stringi, tangi, figi). Do tego warto dołączyć zmysłowe, prześwitujące tu i ówdzie body, krótką halkę nocą albo bieliźniany top z błyszczącej satyny.

Obraz
© iStock.com | LuckyBusiness