Trwa ładowanie...
d494wfa

"Blue Monday" Małgosi Rozenek-Majdan wcale nie taki smutny

Piękniejsza połowa "Iron Majdanów" nie tylko opowiedziała dziś w mediach o zakończeniu tegoż programu, ale również pokazała na Instagramie ciekawą stylizację. Jej "outfit of the day" w ciągu zaledwie godziny zebrał ponad 4 tysiące lajków. Nas jednak zastanawia podpis pod zdjęciem…
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zakończył się już program "Iron Majdan". Para przetrwała kolejną zagraniczną "próbę"
Zakończył się już program "Iron Majdan". Para przetrwała kolejną zagraniczną "próbę" (Instagram.com)
d494wfa

Celebrytka dość dosłownie zinterpretowała określenie "blue monday", którym podpisała zdjęcie. W powszechnym użyciu oznacza ono bowiem najsmutniejszy poniedziałek w roku, który przypada na trzeci poniedziałek stycznia. Tymczasem Perfekcyjna-Lady-Express-Majdan, czyli najczęściej pojawiająca się w programach rozrywkowych postać z show-biznesu, przeprowadziła nieco prostszy proces myślowy. Dodała dzień tygodnia, w którym zrobiła zdjęcie do dominującego w stylizacji koloru. I mamy to!

Jak wiadomo, termin najsmutniejszego poniedziałku w roku wyliczony został na podstawie wzoru matematycznego, wiążącego trzy czynniki: meteorologiczny (niskie nasłonecznienie, krótki dzień), psychologiczny (pierwsze porażki w postanowieniach noworocznych) i ekonomiczny (kończą się terminy spłat kredytów zaciągniętych na zakupy świąteczne).

d494wfa

Nie wiemy, jak sprawa wygląda z postanowieniami noworocznymi Małgosi, ale dzień w maju jest długi i piękny, a na finanse celebrytka raczej narzekać nie musi. Zwłaszcza, że na jej zestaw "blue monday" składają się buty Aquazurra, sweterek Moliera2 i torebka Coccinelle, co pozwala nam przypuszczać, że wydała na niego dobrych kilka tysięcy złotych.

Nie żebyśmy wyliczali – zarobiła, niech się bawi, niemniej z najsmutniejszym poniedziałkiem roku niewiele ma to wspólnego. No chyba, że ciuchy wzięła na kredyt.

d494wfa

Podziel się opinią

Share
d494wfa
d494wfa